Slovenija
979 ogledov

Preobrat: prva zmaga za kreditojemalce v švicarskih frankih

Komentarjev 26
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Jože Vraz 19:56 11.julij 2017.

    Tudi jaz sem vzel kredit v CHF in ga (za razliko od velike večine, ki je storila isto) še vedno lahko odplačujem in ga odplačujem redno. NIKAKOR se ne strinjam z tožbami proti bankam, s katerimi opletajo nekateri, saj nam ...prikaži več je banka konec koncev omogočila odobritev kredita in nas v to nihče ni silil, mi je pa nesprejemljivo, da se je banka zaščitila, v primeru prevelikega padca CHF, da nam brez predhodnjega obvestila kredit pretvori v €, ko ta pade do določene točke, medtem, ko v obratni smeri ni meje ali kakor pravijo "sky's the limit". Ker priznam, da sem šel v dvig kredita kakor kasaški konj, sem pripravljen nositi tudi posledice svojega naivnega ravnanja, toda da sem po 10 letih poštenega plačevanja stanovanjskega kredita (ne špekulativnega, ker bi ga v tem primeru leta 2009 prekinil ali konvenziral) dolžan še dodatnih 40.000€ več kakor sem ga primarno vzel, mi je pa absurdno. In tožbe iz moje strani prav gotovo ne bo, si pa želim, da se banka posuje z pepelom in nosi del svojega "ne

  • TistoPravo 19:56 11.julij 2017.

    Puf samo v gotovini...torej kredit od nekoga...ki ti zaupa, in od nekoga ku zaupaš. To banke definitivno niso po vsem sranju, ki so ga in ga počnejo....folk, a ste že pozabili....da smo dobili leta 1992 najslabši možen tečaj za nakup ...prikaži več enega eura daleč naokoli in sicer 119 tolarjev za 1 eur....leta 2007 1.1.ob uvedbi eura pa so nam tolar prodali po tečaju 1 eur = 239 tolarjev! Zakaj mislite, da so nam pol vrednosti zapravili od leta 1985, ko so pokradli v prvi privatizaciji devizne zaloge iz jugoslavije in posledično nam je svetovna banka podelila tako slab začetni tečaj, in potem po osamosvojitvi še 50% izguba vrednosti v 15 let...takoj ko pa smo v eur denarni sistem vstopili, pa je blo treba vse cene podvojih...tko da dejansko smo izgubili 1,5x vrednost v 15 letih...kdo si upa jit kreditiranja na xy let z takimi gospodarji...samo eno zares z lažmi zavedeno bitje!

  • TistoPravo 19:56 11.julij 2017.

    Res si eden izmed najbolj....ših lažnivcev! Pa kdo misliš, da ti verjame. Še vedno plačujem brez slabe volje, pa tud če dvakrat več....daj ne širi te lop...vske prstke pomočene v medku...sj vsi vemo, da vas je kar nekaj imelo tudi ...prikaži več nekaj od tega...in ti sedaj tukaj take zgodbice za lahko noč širite. Scvrite se v peklu...še prej se pa zadušite v nakradenem umazanem denarju

  • crniovcar 19:56 11.julij 2017.

    Zakaj, a ni tako, da si lahko posojilo vzel v švicarskih frankih ali v eurih? A ni bilo mogoče reprogramirati kredita iz švicarskih frankov v evre? A ni tako, če kupiš delnico lahko zraste ali pa pade?\s\sNaj en pove zakaj ...prikaži večj so se odločilo za franke .Kaj bi se pritoževali če bi bilo obratno

  • TistoPravo 19:56 11.julij 2017.

    Vse je dogovorjeno in preračunano...budale plačujejo ali plačujemo že zdavnaj zapravljen denar naših elit posistemu navidezne "popolne konkurence". Problem je, ko ti tisoč faksev ne pomaga, ker te praktično prelisičijo z primarnimi dobrinami za preživetje, za katere človek še ubija ...prikaži več in ne da se samo "pusti okrat in oropat". Za 25 let kredita ni človeka na svetu, ki bi ti predvidel pozitivni izzid nit v euro na euro formuli....kdor je vstopil skozi vrata v kredit preko tveganja preko tečaja euro svičarski frank, je tvegal vse dvojno. No, in povejte kdaj in kakšnih razmerah si človek postelje posteljo z dvojnim tveganjem izgube vsega in še celo zapad v negativno stanje...samo problem je, da se ljudje najlažje naučimo na primerih...torej da jih fašemo...ampk žal mi ie predvsem tiste, ki jih fašejo znova in znova brez da bi se jim znanje izboljšalo. Veste kako pravijo, ko ti ženska podivja....moškemu preostane samo pa pa....kdor pa ne bo uvidel tega v prvo, mu bo pa lecija večkrat ponovljen

  • TistoPravo 19:56 11.julij 2017.

    ...pojem podivjana ne spada pred vsako žensko...se pa zgodi, kot tudi se zgodi da kdo niti malo ni podivjan...pa te vseeno nate.g..n..izkušnje izkušnje izkušnje, teh se ne "da kupit v samostrežni trgovini"...tega se lopovi in lažnivci dobr zavedajo, zato pa ...prikaži več stane za vse ostale ta šola kar nekaj dnarja!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.