Svet
8867 ogledov

Preobrat. Švedi masovno v nakup mask.

Komentarjev 26
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Marcelko 15:56 28.november 2020.

    HAHAHAHA.... Ne pali več. Bo treba kako drugo foro.

  • Avatar ovca
    ovca 18:26 29.november 2020.

    No, desnosučni kretenčki, še vedno ne veste odgovora na moje vprašanje? Čudnoooooooooo, pa tako ste pametttttniiiiii hahahahahaha

  • Avatar ovca
    ovca 22:29 28.november 2020.

    Ok,vprasanje za kretene (nic se bati,od vas ne pricakujem pamernega odgovora,ampak rafal zaljenja,ker ste pac kreteni). Vprasanje je zelo lahko. V Bergamu so ljudje mrtvi padali masovno cesti (baje zaradi covida - ni obdukcij,ni potrditve). Zanima me,kako je mozno,da v ...prikaži več nadaljnih 10 mesecih se to ni zgodilo niti enemu cloveku. 🤔 No ,mozganski trusti s trstenjakove,ko ste tako pametni,prosim odgovor.

  • levidesnicar 22:28 28.november 2020.

    Naša vlada poslala trojance z virusom, da se maščuje Potrču.

  • Pikolo 15:54 28.november 2020.

    Jajaja... itak, pol Švedske je že v truplih, kreteni lažnivi

    • maresem 15:59 28.november 2020.

      Je tako, baje jih sproti ne odvažajo. Glede na temperature -20C, jih zlagajo kar na komunalne deponije, spomladi jih bodo pa kremirali.

  • levidesnicar 00:51 29.november 2020.

    https://www.google.com/search?client=firefox-b-d&ei=G-DCX4_ANujHrgSHuoWgBw&q=sweden+covid+data&oq=sweden+covid+data&gs_lcp=CgZwc3ktYWIQARgAMgQIABATMggIABAHEB4QEzIICAAQBxAeEBMyCAgAEAcQHhATMgQIABATMggIABAFEB4QEzIICAAQCBAeEBMyCAgAEAgQHhATMggIABAIEB4QEzIICAAQCBAeEBM6AggAOggIABAIEAcQHjoECAAQDToGCAAQBxAeUP-fBViE3QVghe4FaABwAHgAgAG9AYgBpgqSAQMwLjmYAQCgAQGqAQdnd3Mtd2l6wAEB&sclient=psy-ab V statistiko med umrle za Covidom, verjetno ne dajo vsakega kot pri nas.

  • Avatar Lossneziola
    Lossneziola 23:36 28.november 2020.

    Dobrodošli v najboljšem erotičnem klubu --- www.xxhook.com

  • alibaba40 18:48 28.november 2020.

    potem se naš največji strokovnjak dr. anabolični steroidi z vodenimi mišicami, malo manj možgani, spet vrača nazaj. škoda.

    • maresem 18:31 29.november 2020.

      Sprdek, zavist je grda stvar, tvoja edino delujoča mišica je anus, skozi katerega serješ vse neumnosti, ki jih nabijaš na tem portalu.

    • alibaba40 18:35 29.november 2020.

      maresem, škoda besed za tebe vodenoglavec. si en ekstremni bednik, ki se ti vsi smejijo. samski, skromno izobražen alkoholik, verjetno tudi zlorabljaš kakšne mačke ali kaj pač dobiš pod roke,,,,, skratka smrdljivi pokvarjeni gnoj

    • maresem 18:41 29.november 2020.

      Najraje zlorabljam kretene, kot si ti, ko jih spravim na rob obupa in ko ne vedo več kaj bi pisali, pišejo to kar si napisal. Predlagam ti persen, če pa to ne pomaga, antrax ti bo zagotovo.

    • alibaba40 19:40 29.november 2020.

      skromno izobraženi kreten, kot sem ti napisal, takoj si odtoči malo vode iz svoje ploskoglave vodene glave. meni ne prideš do živega, ker si manjvredno nižje razredno bitje. žal si odpad in s pisanjem za skritim profilom ne boš zlezel ...prikaži več nikamor. si pač zguba, ostane ti le komentiranje.

  • Sten 16:09 28.november 2020.

    Ko bi vi kreteni, ki ne verjamete v resnost tega virusa bili v bolnici pri nas, se bi lahko prepričali, kako bolniki in osebje trpi. Privoščil vam bi delo na urgenci vsaj en dan, ker več ne bi zdržali. Večina ...prikaži več se jih okuži že v parih dneh. Kar delajte se norca, mogoče še boste občutili na sebi ali bližnjih, kako je to. Sebičneži.

    • f5b0a37161572a16434c3a9b735044179b6963f0 17:46 29.november 2020.

      točno eno leto kar sem pljučnico v bolnici zdravil in sem bil kar na hodniku ,pa ni bilo nobenega covida ,tako da ne bluzi,tudi jaz poznam ki delajo po bolnicah ,čist vsako leto je enako,letos odstopa samo marketing na covid

    • maresem 18:37 29.november 2020.

      Potem nisi za tja in pojdi krave past. Dobro vemo kaj je urgenca in komu je namenjena. Vsekakor pa ne kvazi covid bolnikom z boleznijo navadne gripe, ki potrem odžirajo postelje in zdravljenje resno rakavo bolnim, ki potem res umrejo ...prikaži več ker so pozabljeni. A ti ritka sočutna to ne veš, kajne? Dokler bo ta plandemija svetovni projekt farmomafije, se raje skrij in ne blebetaj ker nas prepričane ne boš prepričal. Vsem RESNO bolnim, pa vse dobro.

    • mulc1 18:44 29.november 2020.

      Wauuu, ti si pa zagotovo eden od vladnih svetovalcev za prehlad

    • Pikolo 18:47 29.november 2020.

      Me zanima kako bi ti cvilil, če bi ti res zbolel za res pravo bolezen, trol blesavi. Nabij si nagobčnik na frulo in uživaj, dokler ti ne bodo predpisali 2 ali 3 in omejili gibanjee na 10 od doma.

  • abraham5 15:46 28.november 2020.

    a jih je tudi našpikanc iz slovenije tud kupu..

    • Pikolo 15:54 28.november 2020.

      Smrduh, a še nisi guznil? Saj res, ti ž iviš s hobukom na glavi.

    • Avatar right
      right 15:55 28.november 2020.

      našpikanc ti bo jebal tisto najmilijo, debil posrani

    • abraham5 18:20 28.november 2020.

      o desni a si se zbudu..a si ti tud na švedskem..

    • abraham5 18:20 28.november 2020.

      pikolo mali si zame😂😂🤣🤣😂😂🤣🤣

    • mina6 20:54 28.november 2020.

      Pikolo, vohaš sebe, nasilnež

    • pravičnik77 22:25 28.november 2020.

      našpikanc bo prosil SLO vlado če lahko stopi nazaj na slovensko zemljo.... trenutno pa išče maske, ampak ne zna vprašat, kje jih lahko kupi...

  • ode 12:32 29.november 2020.

    Od kar smo tja izvozili Potrčkota kot svetovalca, se jim vse postavlja na glavo. Predlagam, da tja izvozimo še preostale idiote.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.