Šport /sport/kolesarstvo
43513 ogledov

Preprečili ji olimpijski nastop, zdaj 24-letno športnico našli mrtvo

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Leona_Carroll 10:06 12.avgust 2021.

    Google plačuje dober dohodek od doma od 4600 do 6200 evrov na teden, kar je neverjetno pred letom dni, ko sem bil brezposeln v strašnem gospodarstvu. tukaj sem začel ......... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • Leona_Carroll 10:08 12.avgust 2021.

    Google plačuje dober dohodek od doma od 4600 do 6200 evrov na teden, kar je neverjetno pred letom dni, ko sem bil brezposeln v strašnem gospodarstvu. tukaj sem začel ......... >>>>>>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • Avatar Maja Kajza
    marelica 18:20 11.avgust 2021.

    Nova Zelandija postaja S.Koreja ! Mene sploh ne zanima, vse kar je lepega vidim tudi na TV.

  • miho 20:04 11.avgust 2021.

    Mene samo zanima, zakaj morajo biti pogoji za nastop na olimpijskih igrah tako strogi? Ali ni bila glavna poanta olimpijskih iger starega sveta, da se jih je lahko udeležil kdorkoli in da ni bilo pomembno zmagati, ampak sodelovati? Zakaj ne ...prikaži več more biti tudi danes tako? Ok, razumem koronavirusno situacijo, ampak tudi sicer so pogoji za nastop na olimpijskih igrah zelo strogi. To športnico bi komot lahko vzeli, ena več ne bi ogrozila koronavirusne situacije.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.