Popotnik
73770 ogledov

Presenečeni smo bili, kaj dobi družina za bone na slovenski obali

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • kapibara1 08:46 20.julij 2020.

    https://klikaj.si/zanimivosti/slovenec-v-strunjanu-placal-120-e-na-noc-poglej-v-kaksnem-apartmaju-je-bival-sramota/

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 08:00 20.julij 2020.

    Seveda zavohali so kako lahko okradejo domače turiste!! Raje naj boni ostanejo državi kot pa,da redim te turistične izkoriščevalce!! Septembea pa bodo zopet jamrali kako so bogi!! Ti turistični delavci na slovenski obali so pravi izkoriščevalci!! Seveda,če še dodatno pogledam ...prikaži več vreme lahko vidim,da bom plačal ogled televizije in sprehode ob morju kot,da sem res nekje na dopustu!!

    • alen009 09:10 20.julij 2020.

      Verjetno bi bilo bolje, ko ne bi nobenih bonov dala država. Vsaj o ničemer ne bi posamezniki imeli za pljuvati. Zurnal navaja Booking.com. Verjetno še vedno niso slišali za TIC, zasebne nastanitve, ki oglašujejo svojo ponudbo neposredno ob cesti, hiši....Tak ...prikaži več je to, če dlje od nosa ne vidiš, drago plačaš, preprosto kot pasulj, ali ne?

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 11:00 20.julij 2020.

      Glej ti lahko greš v zasebno namestitev v sobo 3x3 metre z skupnimi sanitarijami jaz pa grem na dopust v hotel kot je za dopust to potrebno!! Ne uporabljam ne bokinga ne TIC zasebnih namestitev ampak pokličem DIREKTNO in se zmenim!!

    • alen009 11:29 20.julij 2020.

      Tudi direkten kontakt je ena izmed možnosti najema sobe...Glede na to, da imaš občasno vklopljen Caps Lock, verjetno slabše vidiš, vsaj takšen občutek daješ s tem.

  • srecko7 12:20 26.julij 2020.

    Tudi jaz opažam pohlep nekaterih ponudnikov storitev tudi jaz bom raje pustil bone državi kot pohlepnežem brez sramu

  • kapibara1 09:05 21.julij 2020.

    Terme Mala nedelja.. ZZZZelo ugodno.. -Prekmurja samo tudi.. Kampi ob Kolpi..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.