Slovenija
47 ogledov

Presenečenje na skupščini

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mrki 15:11 19.marec 2014.

    ah ja GG2 še do sedaj ni razkril , kdo vse je prisesan na Luko Luko - pa polna usta so ga bila takrat !!! Zgleda da se je še on sma DOBRO prisesal !!

  • ac-dc 16:37 19.marec 2014.

    Tota dva sta glih za skupej. Verjetno je polovica poniklega denarja na Kajmanih in Cipru njuna.

  • sasquatch 15:04 19.marec 2014.

    luka je ena redkih krav v tej državi, ki še daje mleko in z njim hrani vso to zafurano deželo od kopra do murske sobote. zato se okrog nje kar tare molzačev, ki bi se radi prisesali na njene seske ...prikaži več in zmolzli še skoraj edino kravo molznico v državi, ki jim je ostala in ki je do sedaj še niso pomolzli, saj popovič vztrajno brani njeno vime pred molzači iz žabarije. pri tem tudi jaz popoviča podpiram, čeprav po nobenem kriteriju nisem njegov fan.

  • mph 14:49 19.marec 2014.

    Polena dobiva neprestano pod noge, potem pa mu bodo očitali, da ni nič naredil. Pa ne, da bi dal kaj na njega pred to afero, mi je bil bolj nek pajac, ko pa sem začel sledit to panično reakcijo dosti ...prikaži več večjih, če ne drugega, lopovov iz Lj, ki so se ustrašili za svoje interese, s katerimi pa uničujejo Luko, ... sem pa prešel na njegovo stran. Oh, mimogrede, tudi Popovič ni na mojem seznamu za naslednje občinske volitve, kot ni bil nazadnje, .... je pa Primorec, Koprčan, ... in verjamem, da bistveno bolj skrbi za Koper, Luko, ... kot pa Lj mafija. Politična in druga.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.