Slovenija
63 ogledov

Prešeren na dan kulturnega praznika ovit v žico

Komentarjev 21
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • manch 15:07 08.februar 2016.

    Ti "aktivisti" so aktivni samo tam, kjer je potrebno narediti piz*arijo - lepo je mešati štrene po mestih, namesto da bi počeli kaj koristnega, na primer pomagali v begunskih centrih.... Že videno pri romski problematiki.

  • izRODEk 12:22 08.februar 2016.

    Upor proti fašizmu ni pravica - je dolžnost. SF/SN!

  • mph 13:16 08.februar 2016.

    Če bi bili levičarski (in sam se štejem za levičarja) akterji pošteni, bi mu nadeli še burko. Toliko o korektnosti, kjer tako leva (kar je razočaranje zame) kot desna tekmujeta v enostranskosti.

  • mph 13:16 08.februar 2016.

    In v razmislek, katera religija ima ogromno skupnega s kršenjem vseh možnih pravic z nacizmom in fašizmom.

  • Plavi-mil 13:22 08.februar 2016.

    Od levih fašistov ne moreš drugega pričakovati, Slovenija in njena varnost jim je malo mar, važno, da oni cuzajo državo in dobro živijo od nas davkoplačevalcev.

  • s.i.k. 14:55 08.februar 2016.

    Všeč mi je tole. Žal mi je le , da tudi Prešeren in muza ne moreta komentirati

  • valerijakregar 16:10 08.februar 2016.

    to je verjetno žica iz cankarjevega doma po neuspešni odrski provokaciji !in vseh teh "aktivistov" imam že vrh glave !sami delomrzneži, kot njihovi "wellcome" ko*je*ebci !

  • Avatar Leon
    Leon 17:14 08.februar 2016.

    Ni levih ali desnih, so lahko samo fašisti ,nacionalisti, nestrpneži ........................

  • Zmago 08:36 09.februar 2016.

    Že, že....... Je pa ogromno "NAIVNIH PRISMUKOV" Zagotovo si vidni član te stranke !!!

  • malonaokoli 07:32 09.februar 2016.

    to počne mladina ki ima vse življenje polno rit dobrot ob gledanju in poslušanju ameriškega programa na kablski TV ! prav zanimivo jih bo videti, ko se bodo sami soočili z resničnim islamom pred svojo hišo. Tudi oni podcenjujejo puščavske pse.

  • malonaokoli 07:35 09.februar 2016.

    jaz sem desničar po duši in levičar po razumu...torej sem po tvoje vse našteto ha,ha

  • Ferluci 09:23 09.februar 2016.

    Nekaj drekačev, ki v življenju noče in nima kaj početi, še na kuluro se ne razume. Potecialni levaki.

  • dragec 11:27 09.februar 2016.

    Umazani KSENOFOB

  • Ferluci 14:20 09.februar 2016.

    Si se našel med njimi, a?

  • Ferluci 15:47 09.februar 2016.

    Tudi proti komunizmu - SK/SN!

  • Zmago 19:31 09.februar 2016.

    Ti @drekec ogabni. Tebe bi bilo potrebno oviti z žico in ne Prešerna !!!

  • Avatar Leon
    Leon 09:16 09.februar 2016.

    Govorimo o levih ali desnih fašistih ,kot jih omenja Plavi-mil ! Enako velja za nacionaliste in nestrpneže .....malo bi se lahko potrudil in vklopil razum.

  • mph 15:29 08.februar 2016.

    Minusarji, imate kakšen konkreten argument glede uzakonjenega pobijanja istospolnih, uzakonjenega podrejanja žensk, ... itn itn ... v brušurah te religije? Ali sem kaj spregledal?

  • h3o 12:57 08.februar 2016.

    zaradi muslićev bodo šle penzije dol, bencin in elektrika pa gor. To bomo dobili, če ne bomo zaprli mej. Migranti bodo pa hoteli mošeje, boste videli da jih bodo hoteli. S to multikulturnostjo so sfukali cel svet in sedaj hočejo ...prikaži več okožit še evropo! kaj me to razpizdi- narod pa spi!

  • Papaja Popi 18:00 08.februar 2016.

    Žica in ostale provokacije ne sodijo na kulturni praznik.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.