Svet
481 ogledov

Pretepena deklica v vrtcu, vzgojitelji trdijo, da se je poškodovala sama

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • blayo 13:29 26.september 2017.

    Zdaj ne vem kakšni so ameriški zakoni glede tega amapk načeloma bi moral biti vrtec odgovoren za varnost otrok. Če nimajo otrok pod nadzorom, so nekako opustili to dolžnost. Ker so baje povedali da nihče od vzgojiteljev ni nič videl, ...prikaži več, so s tem tako rekoč priznali krivdo. Če bi se recimo kaj podobnega zgodilo otroku nekoga, ki si lahko privošči dobrega odvetnika, bi ta vrtec še naslednjih 100 let plačeval za to...

  • jaki 17:54 02.september 2014.

    se pravi, da boš v tej totalni vojni pobrcal?...

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 18:48 02.september 2014.

    z vojno bojo pa take deklice ne sam zbrcane ampak tud umirale. vojaki v vojni velikrat ubijejo nedolžne tud če nočjo. ker se je temu izredno težko izognt. z nasiljem ne rešiš nasilja.

  • Branidom 15:37 12.september 2014.

    Imaš samomorilska nagnenja? Pokliči me in te rešim vseh muk.

  • maresem 16:28 02.september 2014.

    Svet je fuknjen... rešitev totalna vojna s čistko vsega balasta

  • kapibara 13:08 18.september 2014.

    Ko je imela moja ta mala probleme v vrtcu-nasilje, ker je prišla kao nova v skupino- je začela z nasiljem obračunavala z sosedovim ta malim, s tem smo opazili, da nekaj ne štima v vrtcu.. je povedal kaj je narobe ...prikaži več in sem ji naročil, ko prideš jutri v vtrec, se sleči , pojdi v svojo skupino in ne bev ne mev prehukaj tistedva nasilneža.. na vprašnje , ja kaj bodo pa vzgojiteljice rekle, sem ji odgovoril : če niso klicali mene v vrtec, ker si bila tepena, ne bodo klicali drugi staršev, ker bodo njihovi tepeni in da sem ti to jaz naročil....pride domov, vprašam kako je bilo.. :-) vsa užaloščena pove, da je morala biti pol ure zaprta v njihovem stranišču...-) veste pa, kaki so ti v vrtcih- luštni-mali-prijazni prostor.. nobeden me ni klical na raport..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.