Slovenija
6039 ogledov

Pretresljiv zapis: "Hoteli smo verjeti, a občutimo grozo"

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Marcelko 09:33 19.oktober 2020.

    Lažnjivci, preveranti, mafijci,... bo prišel dan D, ko se boste poskrili, kot zajci, da vas ne bo doletela kazen.

  • Snežinko 10:17 19.oktober 2020.

    Ne vem, kakšna ženska sploh upa "kolebati" med svojim leto in pol starim otrokom in starostniki? Ni mišljeno nič slabega, ampak dejstvo je, da v takem primeru sploh ni vprašanja: imaš doma SVOJEGA otroka, ki ima še celo življenje pred ...prikaži več seboj in je popolnoma odvisen od tebe. Če greš pomagat v DSO obstaja verjetnost, da zboliš, bognedaj umreš in otrok ostane sam? Leto in pol star? In celo upaš "kolebat" ? Brez zamere, ampak pri takem razmišljanju se je za vprašat, kam gre svet in (nekateri) ljudje.

  • 06d458670ee8614e2c71cd167c34ffd47e2911e7 17:04 19.oktober 2020.

    Žal je ranocelniška mafija spet zmagala v prikazovanju "nemogočih"razmer po bolnicah!Nihče pa ne govori o tem,da so največ okužb povzročili sami s svojim vehementnim obnašanjem in samoizolacijo pred ostalimi boleznimi.Zadnjih 6.mesecev obstaja samo ena bolezen in to je supernevarni "bacilček"!Vsi ...prikaži veči z drugimi bolznimi naj gredo še za ene par mescov ležat v mrliške vežce in naj počakajo kaj bo?Sramota in tile jamrajo,ko,da se jim godi največja krivica,u PM pejte banda ranocelniška!!

  • Covid_1984 09:24 19.oktober 2020.

    ne jamraje, izmečki, ker ste se zaklenili v bele gradove in že pol leta ne delate nič, čisto nič.

  • Janez Mušič 19:57 19.oktober 2020.

    Moja žena že 30 let dela V UKC višja medicinska sestra in v kriznih časih je več v službi kot doma. Me je poklicala, če sem bral ta članek in se smeji kajti čisto nič ni res kar omenjajo v ...prikaži več članku, razen to, da imajo ogromno dela, ker vsak dan prihajajo novi in novi PACJENTI. Rekla je tudi, da škoda ker ni nobenega imena v članku, da bi koga malo vprašala pa ni imen pravi, ČUDNO

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.