Slovenija
42763 ogledov

Pretresljiva izpoved mamice: Za 3-mesečnega dojenčka v UKC ni bilo prostora

Komentarjev 28
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar jate
    jate 11:46 18.november 2021.

    prostor je vedno,žal pa ne za vse,recimo da se kaj takega slučajno zgodi kakemu bolnišničnemu osebju ali kakšni politični smetani...verjemi dohtarji svojih svojcev ne bodo pustili umret..ali pač...za nas/vas pa kao ni prostora...

    • Avatar jate
      jate 11:47 18.november 2021.

      me zanima če bi bil prostor za janšo in njegovo familjo...

    • h4ck3r 12:59 18.november 2021.

      Idiotizem v vsej svoji lepoti.

    • pbr1 17:05 18.november 2021.

      Jate, prostor je vedno? Za tebe in tvoje ga bomo našli v kakem kurniku ali hlevu.

  • wingspan15 11:47 18.november 2021.

    Temu pa res komaj verjamem, sicer pa kaj dojenčki ne sodijo na pediatrično kliniko?

  • Luksi 12:04 18.november 2021.

    Hvala fašist, da si vse uredil, me zanima, kaj boš, ko bodo tvoji rabili pomoč....

    • h4ck3r 13:01 18.november 2021.

      Luksi si cepljen? Nisi? Potem nisi naredil vsega da bi izboljšal stanje in le glej da ne bo zaradi tvojega zasedanja postelje, še kdo drug ostal zunaj. :-(

    • Luksi 13:10 18.november 2021.

      Od kje ti podatek, da nisem cepljen. Sem že večkrat napisal, da sem polno cepljen in da sem bil takoj na vrsti, ker ni bilo gneče... zdaj imam še otroke doma in po mojem bomo mi kar dobro prišli čez ...prikaži več to, seveda pa ne po zaslugi fašistov...

    • h4ck3r 13:20 18.november 2021.

      No potem upam, da boste ok prišli skozi. Zakaj pa fašisti? Lahko obrazložiš po čem jih primerjaš z nimi?

    • Naklonsky 16:56 18.november 2021.

      ...tu se pa zatakne...

    • Luksi 11:39 19.november 2021.

      Izsek iz wikipedije, morda te asociira na določeno osebo: Pridevnika »fašističen« ali »nacističen« pogosto prilepljajo posameznikom ali skupinam, za katere se zdi, da se obnašajo avtoritarno: med elemente sodijo utišanje nasprotnikov, sojenje po osebnem obnašanju in drugi poskusi koncentracije moči.

    • Naklonsky 11:52 19.november 2021.

      Torej razlike med fašistom in komunistom ni.

    • Luksi 11:54 19.november 2021.

      To imaš pa popolnoma prav, mislim, da se strinjava, da levaki so pa še slabši ...

  • Avatar DvaPlusDvaJe4
    DvaPlusDvaJe4 15:29 18.november 2021.

    Ukinite kovid dodatke in plačila za izvedbo tega kretenizma. Da vidimo koliko je teh dobrih duš, ki so takšni altruisti in mi govorimo čez njih.

  • Avatar Leon
    Leon 14:38 18.november 2021.

    Žalostno . Ali je bila mamica tudi na protestih zoper oblast , ki je ukradla 4 MILIJARDE za lastne potrebe in politično promocijo?

    • Avatar MS
      MS 16:01 18.november 2021.

      Leon, to kar si zapisal lahko zapiše samo totalni brezčutni kreten iz črede antivaxerjevi! A si predstavljaš strah in bolečino uboge mamice ki je trepetala za svoje 3-mesečno dete ko so ji povedali da za tega nebogljenega hudo bolnega otroka ...prikaži več v bolnici ni prostora! Res si kreten!

    • Avatar Leon
      Leon 16:14 18.november 2021.

      MS nikoli se ne kregam z idiotom, ker me želiš spraviti na svoj nivo in premagati z izkušnjami !

    • Avatar MS
      MS 16:32 18.november 2021.

      Leon, pričakovan komentar brezčutnega antivaxerja je to! A tebe spraviti na moj nivo kjer bi pokazal vsaj malo sočutja do uboge mamice in 3-mesečnega dojenčka je misija nemogoče! Tako kot antivaxerji nimate sočutja do ostarelih, očitno nimate sočutja niti do dojenčkov! BETON!

  • Naklonsky 16:54 18.november 2021.

    Posledice anticepilnega egoizma. Čas bi bil, da necepljene covidovce ne sprejemajo več v bolnišnice!

  • Avatar bobnar53
    bobnar53 06:51 19.november 2021.

    Specializant infektologije David Zupančič, spet eden, ki bi bil rad v prvih vrstah prejemnikov dodatkov in prijatelj velikega SDS-ovca tvitota. Ta zapis je ponaredek in samopromocija tega specializanta, sploh pa se najde prostor za vsakega dojenčka, no ja do zdej ...prikaži več se je, lahko je pa po novem, ko je na čelo ranocelniškega ceha prišel Pofukar sedaj drug "befel"?

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 15:18 19.november 2021.

    Čeprav je smo sredi nejhujše zdravstvene krize v samostojni Slovenije, se kaj takega ne bi smelo zgoditi. Za to bi nekdo moral odgovarjati.

  • srecko4 12:31 18.november 2021.

    Zaradi golazni ki se noče cepit so vse bolnice polne ubogih anticepilcev,ki.še kar naprej serejo ob sredah in petkih nato pa iščejo pomoč pri barabah v belih halah kot so jih poimenovali.Posledično pa še za hudo bolane otroke ni prostora.Nekdo ...prikaži več bi za to moral odgovarjat.

    • Avatar pantani
      pantani 12:40 18.november 2021.

      Golazni?!!! no lepo si se opisal!!!

    • h4ck3r 13:00 18.november 2021.

      ja pantani...tudi tukaj si bo treba naliti čistega vina in reci bobu bob...da pa poiščemo lepšo besedo...so besede idoti, bedaki, egoisti,...kaj boljše?

    • Avatar pantani
      pantani 13:28 18.november 2021.

      Ste!!!

    • evelux 15:36 18.november 2021.

      Srecko ... ja sem cepljen ampak lahko ti samo recem butl preden zazenes jezik vklopi mozgane.....

    • vzev 19:13 18.november 2021.

      Aja, zakaj pa zaradi tega ker nisem cepljen, ni prostora v bolnicah? Saj nisem v bolnici. In je tudi mala verjetnost, da bom zaradi kovida. Oziroma sploh ni neke razlike, če se cepim, ker tudi če se cepim ostane ista ...prikaži več verjetnost, da bom moral v bolnico. Druga pesem bi pa bila, če bi bil starejši od 60 let. Potem bi pa vsekakor začel razmišljati o cepljenju.

    • Avatar bobnar53
      bobnar53 06:53 19.november 2021.

      Srečko4@ a to 4 pomeni tvoj IQ, sem cepljen 2x, ampak o ranocelnikih imam mnenje, ki si ga že ti opisal. So golazen, ki stremi samo za €€€€€€€€€€€€€€€

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.