Svet
21810 ogledov

Pretresljive fotografije ujetih vojakov: "Rešite nas!"

Komentarjev 26
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Mark035
    Mark035 08:06 11.maj 2022.

    Priznam, zelo pretresljive fotografije, ker Ukrajinci še niso uničeni. Barabe so vzeli civiliste v tovarno in jih uporabljajo za živi zid. To je vojni zločin, ampak o tem se ne poroča.

  • kapibara1 07:52 11.maj 2022.

    Poslovica: Posle jebanja nema Kajanja .. dokler je šlo, so bili the džeki.. naj sedaj pojedo zakuhano si čorbo

  • h4ck3r 07:47 11.maj 2022.

    In namen tega članka je? Naj se objavi slike bataljona iz bolj veselih časov, pa da vidimo kako bo preostalim še mar za te "borce". Sicer pa so nedavno nazaj bile objavljene izjave, teh istih, da se bodo borili do ...prikaži več konca. Očitno ima konec za njih drugačen pomen. Naj pa zaprejo še kakšen plinovod in bodo rešeni. ;-)

  • Avatar bobnar53
    bobnar53 07:34 11.maj 2022.

    Zeleni nazzi precednik, je še eden, ki služi na račun vojne in donacij EU, ki vlaga € v žakelj brez podna!! Tele nazzije v železarni pa izstradat do predaje!

    • rd2dmk2 08:27 11.maj 2022.

      upam da še tebe putin napade.

    • Avatar pantani
      pantani 10:16 11.maj 2022.

      Kakšen neumen komentar, če bo njega, bo tudi tebe in mene, bedak. Koprive imate res IQ sobne temperature!!!

    • rd2dmk2 22:08 11.maj 2022.

      pantani. hvala bogu da si dojel.. torej. so neki naciji zelenski, ki dajo putinu opravek, da ne napade tebe in mene. aja.. pa ne mene z SDS, lepo prosim, samo to ne. lahk me zmerjaš s komunistom to pa lahko, bom vesel.

  • Avatar pantani
    pantani 07:23 11.maj 2022.

    Če je tale tip res brez leve roke,sem jaz papež!!!

  • Avatar Leon
    Leon 08:21 11.maj 2022.

    Trgovci smrtjo so zmagovalci vseh vojn . OZN in ostale svetovne organizacije so sami sebi namen .

  • Pišmevuh 08:17 11.maj 2022.

    Milostni šus bi bil pravi. Saj si ga lahko dajo sami.

  • onxxx 13:18 11.maj 2022.

    Nihče vas nebo rešil, vaš ljubljeni zelenko pa ne ukrepa. Torej boste reketirani do konca.

  • janči 15:32 11.maj 2022.

    Dajte no Žurnal, je že skrajni čas, da začnete poročati kaj bolj verodostojnega, kot pa te nebuloze.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 10:38 11.maj 2022.

    Vsaka vojna je grozna in po moje nepotrebna. Vojaki, sploh profesionalni pa že vedo v kaj se spuščajo, če se odločijo, da bo to njihov poklic.

  • Avatar luckyss
    luckyss 11:04 11.maj 2022.

    https://insajder.com/svet/palyanitsa-ko-izgovorjava-ene-besede-odloca-o-smrti-pod-kroglami-ukrajinskih-vojakov-ki-ne

  • Pišmevuh 16:58 11.maj 2022.

    Ganljive izjave otrok. Pred ganljivimi izjavami otrok iz držav, ki jih je zrušila Amerika, pa smo se ogradili z bodečo žico.

    • kapibara 20:33 11.maj 2022.

      UUuuuu dobra !!

    • Carbon 21:49 11.maj 2022.

      Tud ti si krivec za te napade,da ze takrat nisi mel liter bencina 5€.Se nisi na blaginji nc pritozeval,ko si uzival!Ni še prepozn da darujes v te napadene drzave,iz svojga žepa kaj.aja ti sam vzames nc ne daš!!tipicn primer amerikanosa!!!

  • Dusan12 16:10 11.maj 2022.

    A je kader posnet v lutkovnem gledališču, sredi Kijeva, pa to ni Buča, kjer so ukrajinci prikazovali svetu mrtve in trdili da so trupla stara 10 ur, v resnici so pa pred oglednike / tuje opazovalce / konstantno nosili trupla ...prikaži veča stara po nekaj dni in več. Imel osebni kontakt z osebo, ki mi je povedala, kaj se dejansko dogaja na terenu.

  • Pišmevuh 17:24 11.maj 2022.

    Kaj so pojedli roko, al mečejo meso vstran?

  • Avatar Syn
    Syn 10:26 12.maj 2022.

    Za te neonacije pa je res vseeno. Če ima kdo od njih dve, eno ali pol roke. Mi čist dol visi. Taki "borci" ki ne dovolijo civilistom izhoda, so navadne gliste ki se morajo čimprej iztrebit.

  • Vilno 16:54 11.maj 2022.

    Dripci brez dneva težkega življenja v komentarjih, daj zaprite gobce, ker niste vredni da vas krava posere. Me zanima, da stojite pred temi veterani kako bi gobcali.

    • kapibara 20:34 11.maj 2022.

      vilno - ne seri gova i ne jedi govna.. če ti je do česa, pojdi tja, pa se kurći..

    • Vilno 05:41 12.maj 2022.

      Kapibara, govna serejo pametnjakovici v komentarjih s tabo vred, iz udobnega kavca

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.