Avto
62122 ogledov

Preverili so 1.200 slovenskih črpalk za gorivo, toliko jih laže ...

Komentarjev 12
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 10:38 13.september 2018.

    Še najbolj "zanimive" so bile Katrce, če si poleti natočil polno, si potem kmalu imel par litrov goriva na parkingu. :-)

    • Mali Miha 19:45 13.september 2018.

      Ja včasih je bila praksa, da so črpalkarji dolili še 10L vode na 1000L benza, potem pa ti je zamrznila v cevkah za dovod goriva. Očitno jim idej, kako goljufati ne zmanjka.

  • Pepe007 08:07 13.september 2018.

    V starega sharana si moral "znati" tankati, da si si pred dolgo potjo natočil dobrih 10 litrov goriva več v dodatni prostor v rezervoarju, kjer se zbirajo hlapi ob spremembah temperature.

  • nemejugat117 08:40 13.september 2018.

    Inšpektor bo prišel preveriti. Pa veste Vi v kakšni skorumpirani državi živimo. Koliko bajt ima ta inšpektor. Ne potrebujemo inšpektorja za preveriti delovanje (laganje) posamezne črpalke. V 50 litrsko kanto bi naliv na črpalki kjer vedno natočim majhno količino goriva ...prikaži več za poln tank in dejansko preveril število natočenega goriva, potem odšel na sleparsko (petrolovo) črpalko natočil tam še drugo kanto in dejansko ugotovil (pb 2,5 l) razliko. Že preverjeno !

    • Avatar Leon
      Leon 09:04 13.september 2018.

      Ne pozabimo ,da so inšpektorji državni birokrati ,ki živijo v koruptivni državi ,ki jo nadzira KPK in je tudi sama porabnica goriv . NI INŠPEKTORJA v državi,ki ga ni možno kupiti ! ! !

    • Ludvik Miholic 19:05 14.september 2018.

      IMAM ISKUSNE Z PETROLOM IN NIKOLI VEC NA PETROL NAJBOLJSI BENCIN IMA MOL IN KOT TUJA CRPALKA SI NEUPA GOLJUFATI VSAJ V SLOVENIJI

  • Hana 16:49 14.september 2018.

    "Pomote" so v drzavnem interesu. Drzava pac od vsakega "dodatno" prodanega litra veselo kasira!

  • Avatar Darko Capek
    Darko Capek 10:26 13.september 2018.

    ne hodim na lopovski petrol in to je vse

  • McClain 21:07 17.september 2018.

    ma to vse skup ni nič, na velenjskem OMV (le dokler so tam imeli franšizo Jeleni, znani po šankrokovcu ) je bilo moč v 65 l tank n aliti 73 litrov. Ta je pa res huda!! In ko sem franšizojemalce ...prikaži več dobronamerno in kljub vsemu popolnoma umirjeno pojkliucal domov, da bi morda le preverili zadeve, so mi vrgli telefon dol. Sicer je pa lahko softwarsko narejeno tako, da recimo le vsakemu sedmemu zgoljufa za recimo 5% in težko bo kontrolna meritev to pokazala.

  • Dretje 12:05 13.september 2018.

    Sem tankal na Petrol Hrastnik 25 litrov v motor katerega ima tank s rezervo vred 12 litrov. Ko sem zagrozil s inšpekcijo so mi delali, da sem pa mogoče v žep zlil bencin. Naj mi prosim to kdo razloži.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.