Slovenija
101 ogledov

Pri Mariboru še en napad psov

Komentarjev 11
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mymind 08:13 10.marec 2015.

    Zanima me, koliko kazni so v zadnjem letu napisali policaji ljudem, ki v pse ne vodijo na povodcih in nimajo nagobčnika? Kot vem, je to "obvezna oprema" vsakega psa v javnosti.

  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 18:50 09.marec 2015.

    Vsakemu zarukanemu kmetu je jasno, da pitbull brez nagobčnika nima kaj hodit okrog.

  • 89943da6c76f273b8ff347bd3224d5d4e3bf388c 18:54 09.marec 2015.

    Tudi zagovorniki orožja imajo isto logiko, kot ti. Pravijo guns dont kill, people do. AMPAK pri nas se ne smeš vozit okrog z nabitim orožjem. Enako bi tudi psi morali okrog hodit z nagobčnikom in bi bil mir. Pa ne ...prikaži več pozabit dreka pobrat, ko se pokaka!

  • mijaliza 22:30 09.marec 2015.

    ......ki se popolnoma nic ne spoznajo na * kinologijo......

  • miror 23:38 09.marec 2015.

    Zlati prinašalec ima res največ ugrizov na vesti, vendar je tudi najbolj pogost družinski pes, zato ta statistika zavaja.

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 01:12 10.marec 2015.

    lahko je še tako "huda" pasma ampak če je lastnik pri zdravi kmečki pameti ne bo nč narobe ker bo odgovoren lastnik in imel psa pod kontrolo..če ne drugače z nagobčnikom.

  • PasjiDrekiVsepovsod 05:47 10.marec 2015.

    PasjiDrekiVsepovsod

  • McClain 21:53 09.marec 2015.

    nehajte že nabijat s tem da niso nevarne pasme ampak psi. Pa poglejte katerih pasem so sploh pa pittbull tri poje za povrh, koker španjel pa, če se še tako razpištoli ene hude škode ne more narest, pa saj to ...prikaži več je vsakemu cepcu jasno. Ni ga Coton de tulearja ki mu ne upam sred kosila brikete iz gobca vzet, pri pittbulu se ga moram orng nalezt predno mi kaj takega pade na pamet, da bom vsaj od znotraj razkužen ko me bo požrl. Itak pa se na koncu ne bo več vedelo kje sem bil od znotraj kje pa od zunaj... Pa kaj vam je kake pišete?

  • mijaliza 22:29 09.marec 2015.

    Spostovani ne vem kaksne predsotke imate do pasem psov, to da sorotvailerji, pitbuli it nevarna pasma psov so samo natolcavanja ljudi, ki se popolnoma nic ne spoznajo na in jim je taksen strah do teh pasem vcepila v glavo javnost. ...prikaži večt. Drugace pa ce ze hocete vedeti vsem znan in prijazen zlati prinasalec sodi po statistiku ugria med najbolj nevarne pse na svetu...pa kljub temu se ga nihce ne boji? Kaj je nevarno in kaj ne je stvar posameznika, ki sam pri sebi najbolje ve kako ima razciscene stvari v glavi! Pa ne mi o tem da nevarnih psov ni da so samo nevarni lastniki in obratno....da nekdo nekoga poskoduje morata za to bit kriva oba in se vedno pravim zival ima kosmata usesa in neglede al je to pitbul ali pa hisni macek, oba te lahko poskodujeta do te sropnje da ti cepljenje in sivanje ne uide....

  • jons 00:34 10.marec 2015.

    mijaliza, če bo šavsnil pitbull bo šla npr. roka, če ga ne uspejo ustavit pa še glava, če pa šavsne zlati prinašalec boš imel pa sledi ugriza ali mogoče še kakšno luknjico od zob.Se pa strinjam, da je veliko ...prikaži večo odvisno od vzgoje.

  • marabunta 18:31 09.marec 2015.

    psi so ogledalo lastnika, tako da ne govorit o napadalnih psih....oni so lahko le "proizvod" neodgovornih in nepoučenih lastnikov, ki si omislijo pse, potem pa jih ne znajo pravilno vzgojit in vsa krivda pade na ubogo žival, ki ima butastega lastnika

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.