Avto
3501 ogledov

Pri nas ena najboljših cest na svetu

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dimnikar 14:48 20.februar 2015.

    Sem motorist in edina cesta, ki je česa vredna na tistem koncu dejansko gre iz Kranjske gore do trente PREKO ITALIJE, torej cez Predel potem nazaj. Tista cesta je res cudovita, ceprav jaz bi jo podaljsal se preko Soške doline ...prikaži več ali do Nove Gorice ali pa do Idrije. Najlepša fura v Slo.

  • macola 13:51 20.februar 2015.

    Ja, logično bi bilo, če bi se cesta nadaljevala v Log pod Mangrtom in čez Predel v ITA...pa se ne....se konča v Trenti!

  • macola 13:53 20.februar 2015.

    Sem motorist...pa mi ta cesta ni nikoli odgovarjala! Kocke na ovinkih...z motorjem....kaj je tu lepega? Z druge strani ok. Malo šalabajzerji...

  • Boris Umer 17:20 20.februar 2015.

    Če bi kdo že prej kontaktiral spletno stran, bi že prej sneli italijansko zastavo - sedaj je ni več!

  • macola 19:25 20.februar 2015.

    Mislim da govorijo kar o cesti čez Vršič. Tud slika je Vršič. Tile "otočani" očitno še niso bili v Dolomitih?! (ne avgusta, seveda) :-)

  • mucek4 12:33 20.februar 2015.

    In kaj dela italjanska zastava na sliki Vršiča?

  • tecumseh_1975 15:24 20.februar 2015.

    no dejansko ne govorijo o cesti čez Predel ker le ta nima 50 serpentin. Mi pa kljub temu ni jasno kako so to sramoto od ceste lahko dali med top-6. Zadeva bo v roku še ene zime skoraj neprevozna oziroma ...prikaži veča tako zluknjana da se jo bo dalo prevozit samo še s kroslo.

  • dimnikar 14:49 20.februar 2015.

    Dejansko govorijo o poti od kranjske gore do trente preko italije. Tam se dokaj pogosto vozim z motorjem in je čudovito.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.