Zdravje /zdravje/zivljenjski-stil
6752 ogledov

Od 40 do 80 tisoč Slovencev sploh ne ve, da ima to bolezen

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 13:45 20.januar 2020.

    Saj tud od 40& do 80% ima vsaj eno duševno bolezen,pa ne ve.Enostavno ne ve.Pol,če jo ima psihiater,jo imajo tudi njegovi otroci,samo kaj,ko ne vedo.Ko pa se bolezen še bolj razvije je prepozno.Saj oni bi se zdravili,ampak niso vedeli da ...prikaži veča imajo shizofrenijo.Pa kaj,ja pa kaj.Tudi oni so samo ljudje.

    • TistoPravo 16:53 20.januar 2020.

      Tolno tako. Zdraviti ali pa ozdraviti je velika razlika. Prvo se seveda splača, drugo je pa odvisno od tebe samega

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 16:44 20.januar 2020.

    Tole z sladkorno boleznijo je nateg,cilj teh pregledov je ljudem uturit zdravila za zadravljenje cukrove,tut če nisi bolnik te bolezni,tole pišem iz lastne izkušnje,saj so me hoteli pred 10.leti proglasit za bolnika,ampak se nisem dal in še danes mam nivo ...prikaži več sladkorja v krvi normalen!

    • Avatar Pinkopalinko
      Pinkopalinko 17:16 20.januar 2020.

      Ne samo uturit zdravila.Tle je še kaj drugega.A oni sami polni bolezni,narobe vidijo... .Sebe zdravi pička ti materina.

  • Avatar Pinkopalinko
    Pinkopalinko 17:21 20.januar 2020.

    Jaz sem vedno govoril"bog daj mi denar,norcem v belih haljah pa pamet".Tako,za vsakega nekaj.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.