Slovenija
84838 ogledov

Zaplet s turističnimi boni: Lahko boste imeli težave z unovčevanjem

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 08:29 04.junij 2021.

    Banana država. Dajmo z zakoni grenit življenje.

  • popokatopetl 09:20 04.junij 2021.

    Sej to je bil problem že lani - nikjer kamor bi želel it bonov niso mogli sprejemat, ker mali oddajalci apartmajev niso bili upravičeni (jim je pa korona seveda ravno tako prizadela posel kot velikim). Sploh so ti boni ena ...prikaži več populistična neumnost - ne bi rekel če bi jih plačal Počivalšek iz lastnega žepa, ampak dejansko so jih iz naših lastnih, zadolžili so državo.

    • zdrej 22:52 05.junij 2021.

      To težko verjamem. Sam sem koristil bon pri malem ponudniku brez kakšnega koli problema.

  • Brittney_Larsen 16:06 05.junij 2021.

    Začnite delati doma. To je tist0, kar sem finančno najbolj nagrajeval. V petek sem po zaslužku 44.789 ameriških dolarjev prejšnji mesec dobil odličnega Audija A5. obiščite to spletno stran tukaj. .......... >>>>>>> 𝐖𝐰𝐰.𝑬𝒓𝒐𝑷𝒓𝒐𝒇𝒊𝒕.𝐜𝐨𝐦

  • Pepe007 09:15 04.junij 2021.

    Banana država je preprečila uporabo bonov pri banana ponudnikih. Dejavnost ukineš za pol leta? A stavbo tudi podreš? Kaj narediš z morebitnimi zaposlenimi? Naženeš na cesto vsakič za pol leta. Meni se zdi omejitev vnovčevanja bonov na tak način precej ...prikaži več smiselna in je ne bi spreminjal.

    • kapibara1 15:50 04.junij 2021.

      Z ne unovčevanjem bonov imajo probleme samo tisti, ki so že prej šmuglali državo in davke..

    • Avatar jate
      jate 17:46 04.junij 2021.

      na prvem mestu nas DRŽAVA "šmugla" in to na veliko nas "jebe"...in če komu to rata mislim na navadne delavce z minimalcem,sem vesela da se znajdejo

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.