Slovenija
359 ogledov

Pri županu prazno, pri sosedu ne

Komentarjev 15
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • David Kraševec 13:32 10.marec 2014.

    Jaz živim v Kopri in ne hodim v omenjene lokale DRAGO JE ZA ZNORETI.Se rajši parkiram kam drugam in uživam v prijaznosti in ugornih cenah. Kroštoli in Kapitaniji je skupno samo nabita cena in nesramni kelnarji. <br ...prikaži več />Triglavska pa počasna za popi...

  • maresem 08:22 10.marec 2014.

    Izvolikli ste mafijca, zdaj ga še odstavite.

  • rompi 08:30 10.marec 2014.

    to je pa "dober" primer upravljanja mestnega jedra, k temu projektu se je pridružil tudi Koper, da bi pomagal malemu gospodarstvu, lokalnim gostincem in trgovcem... seveda je treba, da so "na pravi" strani, če ne klečijo pred Popovičem (in še ...prikaži več kaj drugega), se jim pa dogaja šikaniranje. banana država in banana občina

  • Mia1 09:28 10.marec 2014.

    Najboljši lokal v Kopru (=Kapitanija) z najboljšo ponudbo in še to hočejo uničit. Že prej nisem marala Kroštole, zdaj pa sigurno ne grem več tja nikoli!

  • heavyd 09:38 10.marec 2014.

    Hotl ste zdej pa mate. Samo še enga žabarja rabite, da bo lahko kriv za nekaj.

  • jaki 09:41 10.marec 2014.

    Sem bil zadnjič v Kopru, ravno mimo tega lokala na sliki sem šel, pa je tam sedelo deset-dvanajst ljudi, hudimana, vsi so govorili nek meni čuden, tuj jezik

  • titty 09:43 10.marec 2014.

    Kapitanija je ZAKON Drugam v Kopru itak ni za it!Kroštola je mafija! Bomo videli kako bo od jeseni dalje, ko Popo ne bo več župan!

  • dragec 10:15 10.marec 2014.

    Pri lopovu prazno,.

  • Gannicus 11:52 10.marec 2014.

    To, da Popović pometa z konkurenco je jasno kot beli dan. Zato smo mu v Izoli na volitvah odločno rekli NE za župana !!

  • Gannicus 11:55 10.marec 2014.

    vrži se v kontejner.

  • rompi 13:14 10.marec 2014.

    Popovič enim ne pusti delati in preživeti, sam se pa ob vsem brez sramu celo širi po javnih površinah... njihova firma (formalni lastniki mama, žena in sestra) je dobila celo od občine stavbno pravico na teh površinah ob morju... samo za 35 let...

  • Avatar vili100
    vili100 22:43 10.marec 2014.

    Sem iz Maribora ampak po tem članku vidim da po celi Sloveniji komandirajo sami prišleki pri nas je pa moral župan odstopit ker smo mi tako hoteli in smo ga zrušli.

  • Žurnalček 11:03 11.marec 2014.

    Hvala za objavo slike , da vem kam ne bom šel več. Priznam pa , da sem nevedoč, da je lastik taka baraba , bil 2x na vrtu .

  • Mia1 13:52 10.marec 2014.

    Sem bla v Kapitaniji miljonkrat ampak nisem niti enkrat doživela nesramnosti kelnarjev. V Kroštoli pa samo parkrat in dovolj, da sem doživela njihovo aroganco.

  • titty 15:11 10.marec 2014.

    V Kapitaniji so zelo zelo prijazni in pozorni do strank, medtem ko v Kroštoli niso. V Kroštola je beda, ko je Popo videl, da gre Kapitaniji super, je odprl Kroštolo in kot župan nagaja Kapitaniji. Beda od bede, ...prikaži več sicer pa podobno Popotu!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.