Slovenija
9547 ogledov

Prišle še nove glasovnice

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • jakec1575 17:53 24.oktober 2017.

    Pahor je zamudil mnoge priloznosti, ko bi moral kot moralna avtoriteta odreagirati, pa ni, je pa tudi miril zgodovinske strasti, ki so roko na srce danes manjse za par odtenkov. To ni volilna kampanja, da me ne bo kdo... Ker ...prikaži več napake niso majhne. Moti me licemerstvo tako imenovanih intelektualcev, ki bi morali s panoji stati pred mestno hiso Ljubljane. Pa ni ne duha ne sluha.

  • jakec1575 17:49 24.oktober 2017.

    Ali je postopanje Boruta pahorja zgledno ali v zadnjih 5 letih je stvar za volitve in volivce. mi je pa zanimivo, da so ga "intelektualci" napadli za misko in ograjo, Jankovica pa za ocitno izkoriscanje moci in zlorabo polozaja (dokazi ...prikaži več so bili tehnicno umaknjeni iz postopka ne vsebinsko, torej so de facto resnica) niso omenili niti z eno besedo. Verjetno je mnogim zaprl usta z ugodnimi stanovanji in nazivi mescanov. Kar ne pomeni, da bi moral odleteti se isti dan. Toliko o uravnotezenih izjavah.

  • Kmodri 18:25 24.oktober 2017.

    Mi nočemo fake klovnov, hočemo prave klovne.

  • blueone 19:08 24.oktober 2017.

    Kdo je porabil največ za kampanijo?

  • Avatar Leon
    Leon 16:37 26.oktober 2017.

    Največji poraženec je SMC ! To je prst v ... za naslednje parlamentarne volitve ! Prihaja čas odhoda najbolj etične in moralne vlade ................žal pa ne pozabimo,da bodi ti isti NESPOSOBNI PRAVNI HEGEMONI tudi v bodoče vedrili in oblačili slovenstvo ...prikaži več .....učili bodo naše otroke o morali in pravu , kakšen naj bo njihov prispevek za blagor SLOVENSKEGA NARODA ! To se nam dogaja z našim predsednikom in vsemi akademskimi kravami in voli .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.