Avto
1515 ogledov

Pričnite se učiti nove prometne znake

Komentarjev 40
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 15:54 21.avgust 2016.

    Po moje naj se najprej učijo novih znakov in zakonov ,tisti,ki jih nadzirajo ! Prihaja do nenormalnih situacij ,ko maltretirajo kolesarje .

  • tomaz 15:47 09.januar 2016.

    Jure na svoj mlin vodo napeljuje, da bi spet mal pokasiral...kdo bo pa tujce in turiste poučeval...ali pa nas za znake, ki jih uporabljajo v tujini, kadar se tam vozimo....ja ni kaj, kšeft je kšeft.....

  • Modriportal 16:58 09.januar 2016.

    Super vse to, samo do je neki novga :) Kot razumem, so prometni znaki nekako usklajeni v celotni EU, pa tudi krožišča imajo. Zato me zanima, ali že ima katera od držav EU tudi obvezno obnovitev vozniškega izpita? ...prikaži več Ali naj bi to uvedla zgolj naša mala državica, ker očitno zmanjkuje novih kandidatov za opravljanje vozniškega izpita? Tega pa g. Jure ne pove.

  • pisava 11:35 09.januar 2016.

    spet bodo služili na naš račun. Naj tečaje naredi država brezplačno.

  • Ivo 11:54 09.januar 2016.

    Bravo ;-) Si me nasmejal Fronc... Pa cena se prosto oblikuje na trgu, čeprav bo samo eden izvajalec, recimo... 250€ ;-)

  • mph 17:14 09.januar 2016.

    Najprej naj najdejo način za spravit pijance izza volanov ter take, ki vozijo že desetletja brez vozniške. Izjemno blagodejno bi delovala vpeljava primerih fizičnih kaznovanj pa še kaj zraven.

  • sasquatch 12:43 09.januar 2016.

    "...Ne boste več naleteli niti na trikotnik z opozorilom na cestno grbino...." A jih je preveč? :)

  • markus 13:45 09.januar 2016.

    Aha, vidim, da nekdo spet želi zaslužiti na račun raje. Ne trdim, da ni pametno, da se gre na obvezni obnovitveni tečaj, vendar pa bi moral biti povsem zastonj, da se res vidi, koliko gre državi za varnost v cestnem prometu.

  • Avatar Leon
    Leon 14:43 09.januar 2016.

    Problem Slovenije ; Nesposobni so sposobni onesposobiti sposobne !

  • Avatar čavez
    čavez 15:06 09.januar 2016.

    Kdo bi rad spet pokradu narod?

  • patron 15:09 09.januar 2016.

    ja, se strinjam, če bo vse BREZPLAČNO.........banda...!!!

  • dragec 16:12 09.januar 2016.

    AVP in AMZS -v imenu države

  • Modriportal 17:02 09.januar 2016.

    K prejšnjemu zapisu bi samo še dodal, da naj pač gredo na obnovitveni izpit tisti, ki v nekem določenem obdobju naredijo določeno število prekrškov,.... Vse skupi brez veze, samo da bi od državljanov spet pobiral denar, če mene vprašate.

  • Ivo 21:25 09.januar 2016.

    Joe Doe je zagotovo imel prste vmes pri novem pravilniku ;-)

  • marko 22:01 09.januar 2016.

    AVP je zakon barabe so na AMZS,samo poglejte kakšno reklamo so dali ven AVP..najbolšo kar sem videl v zgodovini Slovenije,,

  • marko 22:02 09.januar 2016.

    AMZS

  • Alsa Brezic 00:59 10.januar 2016.

    ma tele jednoše hodit ne zna

  • matermila 08:55 10.januar 2016.

    Ali je morda Kostanjšek solastnik kake šole varne vožnje?Izpit sem opravil leta 82,letno prevozim vsaj 70 000 km (brez večjih prekrškov),zdaj pa mi bo tale možakar nalagal obnovitveni test?Že spet ena finta za polnjenje žepov in proračuna.

  • matermila 08:57 10.januar 2016.

    Morda še to:poskusite z obveznim izobraževanjem romunskih voznikov,preden vstopijo v Slovenijo.

  • Harrison 09:43 10.januar 2016.

    Kostanšek, ti si bolan. Naučite najprej voziti kranjčane KR, pa še celjane CE, pol se pa znašajte nad ostalimi. Izpitno komisijo v kranju peljite na tečaj. Če ne veste kaj zahtevajo od gorenjskih instruktorjev, da kandidat sploh naredi izpit, pojdite ...prikaži več tja, pa se malo pozanimajte. In ne čakajte predolgo!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.