Avto /avto/dosje-avto
27742 ogledov

"Prihaja cunami, mi pa smo nanj nepripravljeni"

Komentarjev 29
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • hubertfast 08:12 02.junij 2023.

    Električen avto bom kupil, ko mi ne bo preostalo kaj drugega.

    • Boschtjan Zupanchich 09:35 02.junij 2023.

      No, jaz pa še niti takrat ne.!!!

    • Avatar Michel Franco HD
      Michel Franco HD 19:52 04.junij 2023.

      Jaz pa ga bom kupil, ampak takrat ko bom imel denar! Tako za vzdrževanje kot za polniti baterije. In da ne bi polnjenje blo več kot 20min!!!!

    • Boschtjan Zupanchich 22:52 05.junij 2023.

      Franco, pa saj bi šli že zdavnaj lahko na Izmenljive baterije, in bi bila zamenjava trajajoča le nekaj sekund !!! ! !!! A so tako Butasti, ali pa pohlepni, v vsakem primeru pa So ZLOBNI !!! ! !!! Zadaj jih ...prikaži večh pa izdaja en OOOgrooomen Auspuh v Šoštanju !!! ! !!!

    • Avatar Michel Franco HD
      Michel Franco HD 21:33 07.junij 2023.

      Ja lahko bi,pa nočejo. Znanja je dovolj volje pa ni in ni!!! Ker smo za njih samo eni podložniki zamenljivi v delu za njih

    • Boschtjan Zupanchich 13:20 08.junij 2023.

      Točno To !!! Ampak, a je morda komu jasno zakaj nočejo iti v izmenljive standardne baterije ??

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 11:56 02.junij 2023.

    A zdaj bodo turisti v tranzitu na hrvaško pri nas odjemali elektriko, jaz bom pa deležen izpadov omrežja in redukcij ker ne bo dovolj elektrike. Noro!

    • Kmodri 21:36 02.junij 2023.

      Ne samo redukcije tudi nepredvidljivo variabilno ceno čez cel dan! Elektro je na suho nategnil, vse ki so dali števce ven iz hiš! A boš hodil vsako uro ven gledat kakšna je tarifa elektrike? Ne, vsem bodo vsilili, da boš ...prikaži več moral preko neta gledat, kdaj se ti splača zalaft pralni stroj poln družinske žehte! Potem nam bodo švabi vsilili njihove gospodinjske stroje, ki zaznajo kdaj je ugodna tarifa za večje porabnike! Vse za tuje interese in profit!

    • Avatar Michel Franco HD
      Michel Franco HD 19:55 04.junij 2023.

      Švabi?! To robotiko ti bodo prodajali kitajci,......

  • Toma 08:10 02.junij 2023.

    Zmerom je tako: če skočiš na prvi vlak si tepen! Vedno je boljše počakati, da se vse uskladi in umiri.

  • Kmodri 10:47 02.junij 2023.

    Kdo pa bo zaščitil gospodinjstva brez električnega avta, ki plačujejo za električne avte?

    • Kmodri 21:28 02.junij 2023.

      Uvajajo nam variabilno ceno za električno moč! Jaz bi za turiste navil cene za elektriko do neba! Domačinom pa vrnil denar pri dohodnini! Tako kot delajo švabi za uporabo njihovih avto avtobanov! Evropska komisija jih je tožila in pogorela!

  • Avatar lu.ckyss
    lu.ckyss 15:39 02.junij 2023.

    Človeška krivda za podnebne spremembe, Covid in brezvezno cepljenje proti njem, "Zelena energija" in električni avtomobili ter ruska krivda za krizo v Ukrajini....To so trenutno glavni nategi servirani ovcam...pa dober tek....

  • Avatar Garancija
    Garancija 08:04 02.junij 2023.

    S to elektriko je tako kot s penzijam,obljubljajo,pa nikoli ne bo

  • Avatar Zoran
    StarMačk 12:25 02.junij 2023.

    Prispevek je zadosten dokaz zakaj me še lep čas nihče ne bo mogel nasrati, da prešaltam na električni avto! Dve leti nazaj sem sem si umislil HEV hibridno vozilo in definitivno bo naslednje vozilo tudi takšno! Prepričan sem, da če ...prikaži več bi politika šla v smer hibridizacije namesto elektrifikacije, bi bilo danes zmanjšanje škodljivih izpustov bistveno ugodnejše kot je, saj ne bi bila potrebna nobena nova vzporedna infrastruktura , katere vzpostavitev dodatno obremenjuje okolje, ne pa razbremenjuje.

  • ferdopis59 14:05 02.junij 2023.

    Elektromobilnost, v Sloveni se gremo elektromobilnost, zato ker se zahodna in sevrena Evropa. Ja, lepo a za to moraš imeti osnovne pogoje, da lahko takšno stvar tudi izpelješ. Pri nas bi imeli a nič vložili zato, da bi lahko to ...prikaži več koristili brezproblemov. Še omrežja solarne elektrarne nezanjo urediti, da bi lahko vsaka stavba na strehi imela sočno elektrarno. Bogi uporabniki elekrtičnih avtov na poti na morje ali samo prečkanje Slovenije.

  • Željko 15:48 02.junij 2023.

    Pa kdo bo čakal v vrsti da bo nafilal to elektro sranje. Bomo pač postali Kuba ko bodo na cesti 20 ali 30 let stari avti. Ko bo crknilo bomo šli pa v Rusijo po novo Lado

  • atamama 08:18 02.junij 2023.

    Električni avto, dajatev na porabo elektrike in pa goriv. To je zgolj in samo prenos denarja od reveža k bogatinom. Kdo je imel 40 jurjev da si je kupil električni avto in dobil 8500 E subvencije? 80% ljudi je sanjalo ...prikaži več o tem, plačevali pa so titemu 5%, ki si so ga lahko privoščili. Saj so imeli v garaži mrcine, elektrika pa malo za šarmirat. In g. mesec, kje ste sedaj, polna usta sociale, naredil ste pa za teh 80% zelo malo ali nič, kajne?

    • oneh 09:03 02.junij 2023.

      Le kakšno korist ima Mesec (ali drug politik) od revežev? Potrebuje jih enkrat na 4 leta, da mu dajo svoj glas za osladne laži potem pa jih pozabi. Reveži nimajo jaht, da bi ga povabili na dopust. Reveži nimajo črnih ...prikaži več fondov, da bi mu kakšno kuverto postisnili v žep.... In pa seveda, za razliko od bogatih reveže lahko naplahta z osladnimi lažmi, zato mu je interes, da je teh čim več. In ta vlada z višanjem cen, višjimi davki, nižjimi pokojninami... dela prav to. Imamo pa svobodo in levaki plešete

    • SlavkoKrizman 09:10 02.junij 2023.

      Ker ostale vlade zadnjih 30 let so pa naredile VSE za reveže kajne? Aja, oneh še nezna pleasti.

    • SlavkoKrizman 09:10 02.junij 2023.

      plesati*

    • oneh 12:03 02.junij 2023.

      Česa od ...(ali drug politik)... nisi razumel? Te je preveč prevzelo, da imamo svobodo in levaki plešete?

    • SlavkoKrizman 12:50 02.junij 2023.

      ti mečeš vedno leve naprej, ker očitno zate so pa desni PERFEKTNI in BREZ napak...., aja pa še vedno neznaš plesat

  • joze95 11:56 02.junij 2023.

    Kdor tega ne razume da ob legalni kraji elektrike, ki jo podpirajo zelenjavarji s prof. Pustom na čelu in z neplačevanjem vseh trošarin je to državna goljufija prve vrste!!!!

  • pilotko 16:04 02.junij 2023.

    Realno je treba pogledati vse pripetije okrog uporabe električnih vozil, draga vozila, subvencije ...in Nemcem povedati naj se "filajo" doma ali kjer že hočejo, ker pri nas se bodo načakali in zamudili dopust.

  • Kmodri 21:52 02.junij 2023.

    Jah Švabi so zaprli vse jedrske elektrarne in sedaj pričakujejo, da jih bo reševale države s pereferije EU. Podobno počnejo Francozi, ki se izgovarjajo, da imajo polovico JE v remontu. V bistvu pa dvigajo ceno elektrike!

  • Avatar jezeran
    jezeran 06:56 03.junij 2023.

    Najbolje da jim damo še zastonj elektriko, prokleti švabi

  • rd2dmk2 07:57 03.junij 2023.

    mislim tile nizozemci so pa re primer inteligence. izgleda da imajo tolk sira odveč, da ga polniji v glave državljanov.. torej avto boš polnil čez dan. recimo službeno vozilo, praznil pa čez noč- to isto službeno vozilo da boš služil. ...prikaži več a da bi pa poklanjali baterijske hranilnike državljanom - e to pa ne gre. in za premislek.. to dela nizozemska, ki nima čisto nič lastne avtomobilske industrije. hecno je to da nemci reje odprijao zaprte TE kot NE, zraven pa lobirajo za ukinitev dizla..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.