Slovenija
1509 ogledov

Prihaja Decathlon, odhaja Kastner und Öhler

Komentarjev 13
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Zala
    Zala 21:27 15.april 2016.

    Za M&S mi je žal, da so odšli iz Ljubljane, zelo jih pogrešam. Za šport in športna oblačila mi zadostujta Intersport in splet. Potovanja v tujino izkoristim za obisk trgovin, ki jih imajo proizvajalci, ker jih v Sloveniji ni. A, ...prikaži več te izdelke ne kupujem vsak dan in si po utečenih poteh priskrbim vse kar potrebujem.

  • Kolesar___777 08:16 16.april 2016.

    To je odlično ! Upam da bodo tudi cene takšne kakršne so npr. v Trstu ! V Decathlonu imajo dosti boljše stvari in CENEJŠE kot npr. nekatere profesionalne trgovine , ki prodajajo tako imenovane "ORIGINALE" , made in china !

  • mima-šiš 10:55 16.april 2016.

    To je res. V Decathlonu redno kupujem, za laufanje, za fitnes, bicikle mas kvalitetne za manj denarja.....če Herwis in Intersport ne spustijo cen jih bodo izbrisali z oblicja zemlje....žal.

  • AnzeSmolej 08:00 16.april 2016.

    tako pač je, leva vlada nikoli ne dela za ljudsttvo! Vedno samo za politiko in zunanje interese

  • zkvazdjkrregistracijozahtevate 21:13 15.april 2016.

    "Kljub rasti pa je kupna moč še vedno šest odstotnih točk nižja kot leta 2008."Torej od 2008 še kr ni napredka.

  • korisnik_16872 21:30 15.april 2016.

    https://www.youtube.com/watch?v=D3Bz2uBq7wMhttps://www.youtube.com/watch?v=gHN-DZFdto4

  • AnzeSmolej 22:18 15.april 2016.

    me no spiko francusko and espanjolsko

  • primoz.g 00:59 16.april 2016.

    KUMP še stran ne dela kot se zagre, se prav bodo nam probal poturit ves klump.

  • AnzeSmolej 22:19 15.april 2016.

    To mi delaj! V Decathlonu kupujem že vsaj 10 let in nekatere cote imam še od prvega nakupa in so TOP! Po več 100 pranjih je športna majčka za 4€ še vedno super! Definitivno se NE splača plačevati "priznanim" znamkam ...prikaži več ala Nike ali Adidas!

  • mph 20:38 15.april 2016.

    Kar zadeva moje izkušnje .... se dobi tudi zelo dobre izdelke za dober denar, večinoma pa so res dobri dražji od primerljivih pri nas ... je pa tudi odvisno kaj kdo kupuje in koliko je zahteven. Osebno grem še vedno ...prikaži več raje z družino najprej po razporodajah Hervisa ali Intersporta, pa tudi sicer, ... šele potem Decathlon.

  • Avatar Zala
    Zala 21:30 15.april 2016.

    Letošnja jesen šele pride. M&S je zaprl trgovino konec januarja in ne letos v jeseni.

  • AnzeSmolej 22:21 15.april 2016.

    V bistvu smo vedno rekli, da se splača že samo za 1 tekaško majico v Udine. Ker kljub bencinu, cestnini, teoretično na koncu zapraviš manj kot 1 Nike majica v Intersportu.

  • Zverca 10:10 16.april 2016.

    Decathlon je najmočnejši v segmentu kamping in aktivnosti v naravi z znamko Quechua. Ne gre za navadno znamko, temveč zelo kvalitetno robo, ki jo odlikuje kup inovacij, predvsem v segmentu šotorov In seveda cena. V Hervisu lahko pravijo kaj hočejo, ...prikaži večo, ampak tukaj jih bo Decathlon povozil.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.