Slovenija
27 ogledov

"Prihodnost Slovenije v rokah državljanov"

Komentarjev 23
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 4ba2a8e4cc2cfe1172eec499b48f077b0c78143c 20:08 13.oktober 2013.

    A zdaj ko je vse zajebala,in so vsi drugi krivi samo ona ne,smo pa mi ključ do uspeha.Naj se mogoče zahvalimo?Ali še boljše, ti noge kušnemo.Ali se sploh zavedate kakšni idijoti ste?

  • privat 08:47 16.oktober 2013.

    ja spoštovana visoka lejdy...pol zmanšej število občin,reducirej zaposlene v državnih službah ,vzami kredite in omogoči malim ljudem da širijo gospodarstvo,izobražuj policiste v ljudem prijazne ljudi...ne pa onemogočaj malim privatnikom dihati,prestraševanje malih ljudi,uničevanje družin in otrok,jemanje pravic penzionistom,ustvarjanje SS enot samo ...prikaži več za nadzor malih ljudi...halooo lejdy ti vse narobe delaš!!!!

  • Veteran 19:57 13.oktober 2013.

    Kako nas lahko še vedno farbajo te nesposobne vlade? Naenkrat je usoda v rokah vseh Slovencev in to sedaj ko se potapljamo. Kje je denar bank, saj veste vendar imen ne poveste ker ste vsi sokrivi - banda pokvarjena.

  • zefacveta 20:31 13.oktober 2013.

    Zdaj, ko je malha prazna (država) je pa v rokah državljanov prej, ko je bila polna pa, ko jih j.............

  • marija 20:34 13.oktober 2013.

    Nehaj zavajati osiromašene državljane, ker ti nihče več ničesar ne verjame !

  • zcmr 20:43 13.oktober 2013.

    A je zensce pod uplivom kaksne substance ?Bolj ko me jebe bolj naj ji bom hvalezen ???Hehehe saj je samo zenska...

  • ac-dc 20:52 13.oktober 2013.

    Mogoče pa je to poziv na demonstracije..

  • gec 21:06 13.oktober 2013.

    ga.marija,mislim da je čas da nehate toliko nabijati v prazno glede premierke.kar pa se tiče državljanov,ki hodijo na karitas,pa tole:lahko se vsi skupaj zahvalimo jj,ki nas je v letih 2004-2008 pokradel do konca....malo si preberite,kako si sam pošilja grozilna pisma...vsega je enkrat konec...

  • Žvižgač 21:09 13.oktober 2013.

    Pa ne me hebat kokoš bolna, sedaj se ti bom še zahvaljeval za znižanje plače, za davek na nepremičnine, za drago gorivo, za višji DDV, ma kaj si odrgana al kaj?Ma kdaj boste spizdli iz mog života boga ti hebem?

  • jons 21:32 13.oktober 2013.

    e moj gec, in v petih letih tvoji niso uspeli narediti nič, še več JJ še vedno krade (po tvoje), saj denar še vedno izginja.In veš kaj najbolj boli, da vam krade pred očmi, pa ne morete ugotovit kako mu to rata ;-)

  • siles 02:30 14.oktober 2013.

    Alenka sama proti morskim psom... dobro se bori ta Alenka. Bogovi so s teboj.

  • Tupamaros 06:53 14.oktober 2013.

    Mene ne bo prepričala niti z mednožjem, ki ga vedno nastavlja.Dakić press.

  • privat 08:03 14.oktober 2013.

    lepo je če tako misli...samo v Sloveniji je že fašizem ,ki odira in ubija malega človeka . Strogo verjamem da bo bolje ko bo tujina narekovala politiko ,oni vsaj nebodo deževnico obdavčili!

  • dragec 08:56 14.oktober 2013.

    To si mislil na levi fašizem. meniš da bi bilo boljše, če bi imeli desni komunizem???

  • dragec 08:57 14.oktober 2013.

    levi - desni - temu bi srbi rekli "isto sranje, drugo pakovanje".

  • gina 10:55 14.oktober 2013.

    Vsaj enkrat se strinjam. Naša prihodnost je v rokah državljanov. Pomeni, da to babo zagrabimo in jo nesemo ven. Potem lahko b Guinessovo knjigo rekordov pošljemo njene leopardje šuhlne, kot spomenik najhujši nočni mori nič krivih Slovencev.

  • gina 10:58 14.oktober 2013.

    A ti res misliš, da lahko nekdo v štirih letih pokrade in bankrotira državo enako, kot tvoji izvoljenci v 20?!! Ja si pa res bebec!

  • franke 18:58 13.oktober 2013.

    KO ME TAKOLE POTEGNE ZA JEZIK ,SE MORAM OGLASITI. KAKO NAJ DRŽAVLJANI BOSI IN LAČNI IMAJO V ROKAH ODLOČITEV BUTASTE VLADE. BANDA UŠIVA. SPELJI SE ŽE ENKRAT NEKAM. BABA NEUMNA. DENAR IZ FINANČNIH OAZ DOBI NAZAJ PA BO.

  • dragec 08:55 14.oktober 2013.

    Franke, res, veš se ne oglašaj. Taj tvoj umazani jezik je za odrezati. Pa nastavi tisto SDS ovsko vlado in nam bo boljše???

  • privat 08:57 16.oktober 2013.

    vseeno...ni hujega režima kakor v samozvani repi od srbije. Tam vlada neodebilni desni exstremni fašizem..Pogoj v sprejetje v tamkašnji parlamen ali vlado je po mojem prepričanju biti morilec in posiljevalec drugih narodov in narodnosti ali samo drugačnega prepričanja..No lahko se ...prikaži več pa tudi motim...lahko je še dosti huje..Pri nas je vsaj pogoj ravbar ,malo lažnivec.....in ne morilec ali posiljevalec! Take pa neverjamem da bi naši jih politiki sprejeli. No vedno obstaja bojazen za sodelovanje z tako drugačnimi.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.