Slovenija
12424 ogledov

"Prijateljica, ki vodi dom, je včeraj prvič vzela pomirjevalo"

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ejsi_Disi 09:30 02.april 2020.

    Verjetno jih tisti, ki lahko, že imajo doma. Ker ne verjamem, da si slehernik lahko vsak mesec privošči še 1000 € plačevanja za dom. Ali pa doplačilo, ker je penzija premalo.

  • mihatirs 09:43 02.april 2020.

    matr je pametna, plačujemo nej naprej, doma nej skrbimo, službo nej pa kr pustimo al kaj?...pa nimajo vsi doma možnosti imet nepokretnih oz. starih oseb...dosti jih še zase nima prostora, kaj šele za še enega starejšega, ki komaj hodi...tako da ...prikaži več gospa, držite jezik za zobmi in upravljajte svoje delo, tako kot ga opravljajo drugi v teh časih!!

  • 893013820ee00f6d7f0f6e7ff02849229c05d5dd 10:02 02.april 2020.

    Starostnike domov, glavarino pa itak krije država, ko se izpolni pairologijo. Tako pač jaz vidim ta virus kapitalizma, ali se pa celo motim. Jezo svojcev razumem. Žgrožen sem, ko za oskrbo uporabi beseda odlagališče, saj uporabniki plačujejo oskrbo 1000 EUR ...prikaži več in več. Priporočam, da zamenjate poklic in se lotite sortiranja smeti. P.s. sam vam ne bi zaupal niti tega.

  • munja 10:30 02.april 2020.

    Sprašujem se, zakaj potem imamo domove za starostnike. Smatram, da zato, da sprejmejo in negujejo tiste, ki so tega potrebni. Marsikdo doma nima prostora, nima potrebnih negovalnih stvari. Če ima nekoga v domu, ki je star okrog 90 let, je ...prikaži večje mogoče tudi že sam potreben pomoči ipd. Tako, da so primeri zelo zelo različni in jih je treba tako tudi obravnavat., ne pa kaj pljuvat po vseh.

  • Francisscos 09:13 02.april 2020.

    Takšno kulturo imate sovražniki živali. Kdor nima rad živali, tudi ljudi ne mara. Pravzaprav ne mara nikogar, ki je boljši od njega in ima zanj pripravljen samo strup. Skrb za starejše je zame ena od ključnih stvari v življenju, Če ...prikaži več bi se sosedu kaj zgodilo, bi poskrbel tudi za njega. Leta in leta sem imel za sosede Rome in lahko iz prve roke povem, da ni boljših sosedov. Kakršna ste do drugih, takšni so drugi do vas. Enako rad imam tudi svojega psa. Tako to gre.

  • Avatar Zala
    Zala 10:34 03.april 2020.

    Joj, Miklavčičeva, si tako brihtna, da ti že škodi. Starostnik, ki je lahko ob neki obliki pomoči še doma, je doma. Vzeti svojega iz doma in le-ta potrebuje strokovno pomoč, medicinsko nego, ne gre. Nimajo vsi domači teh znanj. Imate ...prikaži več čas in se javite za prostovoljko. Veliko je del, ko nimate stika z oskrbovanci, a je potreno postoriti. Dostava hrane, zdravil ... ipd.

    • Avatar jate
      jate 12:27 03.april 2020.

      ta Miklavciceva me malo spomija na Likovicevo....samo eno plat zgodbe ji je pomembna,,ne pogleda z vseh zornih kotov.

  • dd 10:14 02.april 2020.

    Ljudje so bili in so, zelo žleht in nesramni. Lahko je vesela, da je to spoznala šele sedaj-v zrelih letih. Kot kaže situacija, bodo stiske še večje in bo tega še več.

  • leonardo 16:30 02.april 2020.

    Ta ženska pa res kar išče kje bi se bolj izpostavila. Ali spet zbira podatke za kakšno novo štreno!

  • stromar 12:12 02.april 2020.

    mamo smo imeli 5 let doma nepokretno in kdo je to poskusil ve kakšno odrekanje in obveznost je to 24/7, po drugi strani pa velika želja marsikoga starejšega in vrnitev vsaj delček truda in skrbi staršem. Je za malokoga, sploh ...prikaži več ob današnjem komfortnem življenju, ja vem koliko obveznosti imamo z otroci, službo, tudi mi imamo to, pa še veliko zraven. Je pa zanimivo, da po zapuščino pa vsi pridejo, tudi tisti, ki prej niso prišli nikoli na obisk, niti poklicali

  • Decko 10:24 02.april 2020.

    Ce se ma za intelektualca, misli da je najbolj pameten in dela kar mu paše, za druge jim je vseeno

  • sebastjan95 13:53 03.april 2020.

    PA J...VAM .. Z TEMI ZMENKI PA PA PARTNERJI PA POSOJILI PA NEVEM KAJ ŽURNAL TI PA TO BLOKIRAJ JEBOTE KURČEV CAJTNG

  • janko19 09:32 02.april 2020.

    Francisscos. - A si prebral vsebino prispevka? Kot kaže nisi. Videl si sliko Milene Miklavčič in taoj se ti je vklopilo naslednje sosledje. Miklavčič - Juras - braniti je treba uboge kužke. Ne Francisscos, prispevek ne govori o Mileni Miklavčič. ...prikaži večč. Drugič. Gospa Miklavčič je ob več priložnostih povedala, da ima pse in je ljubiteljica živa. Ampak ne v postelji. Zato je doživela pogrom. Nisem njen zagovornik. Sam imam psa. Zato mi ne poskušaj prilepiti pasjemrzništva in posledično ljudomrzništva.

    • Snežinko 09:44 02.april 2020.

      Miklavčičeva ljubiteljica živali? Z njeno miselnostjo "pes je za na ketno"? A se hecaš? Njej bi morali vse živali odvzeti in dati trajno prepoved lastništva.

    • janko19 10:27 02.april 2020.

      Kot sem že rekel. To ni prispevek o Mileni Miklavčič ne o psih. Tudi ne o Romih., ki jih omenja Francisscos. Prosim za vir (povezavo do članka) izjave, ki ji jo pripisuješ.

  • rudalra 04:10 03.april 2020.

    www.MooXi.net - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • Avatar Mary25
    Mary25 10:47 03.april 2020.

    www.GetMeets.com - spletna stran za zmenke za odrasle, ki želijo najti partnerja za seks

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.