Slovenija
29142 ogledov

"Za vsak slučaj pacientom svetujemo, da se prijavijo na obe strani"

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 08:17 06.februar 2021.

    Nesposobni so sposobni onesposobiti sposobne.

  • suineg7878 08:23 06.februar 2021.

    Cepljenje rizicnih skupin je gasenje pozara z bencinom. Ker se za covid smrt steje vsakega, ki ke bil vsaj 1x covid pozitiven do 28 dni pred smrtjo, me zanima, ce je vsaka smrt do 28 po cepljenju prepoznana kot smrt ...prikaži več zaradi cepljenja? Neee, ti so umrli zaradi kronicnih bolezni v terminalni fazi... DOVOLJ!!! www.c19study.com

  • Mesija_se_vraca 11:53 06.februar 2021.

    Kako ste dobri s temi nasveti. Deležni boste vsega nebeškega kraljestva, prasice ranocelniške. Cepite se sami s to strupeno gnojnico globalistično ali še bolje, naj vas cepi kriminalec gates in to direkt v vaše bolane glave.

    • Janez_53 12:36 06.februar 2021.

      Mesija, ti gotovo ne boš deležen "nebeškega kraljestva", ampak boš lepo kurjač!

    • Mesija_se_vraca 16:26 06.februar 2021.

      Janez, hvala, ti boš pa za kurivo skupaj s tvojo fašistično zalego.

    • Janez_53 18:27 06.februar 2021.

      Hej, Mesija!!! Jaz sem levičar po duši in penzijo sem si prislužil z lastnimi rokami!!! Kdo hudiča pa si, da me boš označil kar za pristaša fašistov??? Sovraštvo kar šprica iz tebe, daj obvladaj se malce! Cepljenje je pa za ...prikaži več vsakega razumnega človeka nujna zaščita - zaradi sebe in tistih, ki iz raznih razlogov ne morejo biti cepljeni! Poskusi malce s svojo glavo razmišljati, ne le ponavljati kot papiga ideje zmešancev, ki vidijo zaroto v vsem okrog sebe.

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 12:22 06.februar 2021.

    JJ se ne bo cepil . Ne zaupa cepivu, ki sta ga pripravila turška priseljenca v Nemčijo. To pa ni v skladu z zakonom o evropskem načinu življenja, kot da zagovarja.

  • jakec1575 11:38 06.februar 2021.

    janša se je pa cepil kot druzinski clan zdravnice? :D

  • stilist 09:34 06.februar 2021.

    Krek izjavil, da bo po 15. februarju cepiva dovolj. Do kdaj? Do leta 2206! Ta nima pojma in misli, da tudi mi ne.

    • Avatar Anion6anion
      Anion6anion 12:25 06.februar 2021.

      Krekizem: število okuženih vztrajno pada, čeprav tudi raste. Vpliv uživanja nedovoljenih sredstev je očiten.

  • Janez_53 12:33 06.februar 2021.

    Vrhunska komunikacija in organizacija, gospod Janez Janša! Kdaj boste priznali, da ste pogrnili na celi črti? Pardon, ne na celi črti - nabave opreme (maske, ventilatorji, hitri testi)so vam očitno uspele! Seveda gledano z vaše strani in strani vaših favoritov. ...prikaži več In namesto, da bi se ukvarjali s tem, kar je bilo najpomembneje, ste trošili čas za nameščanje vaših kadrov, kjer je le bilo možno in seveda - twitali! Upam, da bo prišel čas polaganja računov!

    • Avatar Leon
      Leon 14:32 06.februar 2021.

      Misliš ,da bo moral vrniti doktorat ?

  • Janez 08:14 06.februar 2021.

    Katastrofa. To kaže na neurejeno, neorganizirano vodenje cepljenja in KAOS, ki ga ne bi smelo biti. In kdo je odgovoren?? Najprej minister za zdravje in potem predsednik vlade!! Je še kaj nejasno??

    • Janez_53 09:57 06.februar 2021.

      Pa menda ne misliš, da je nezmotljivi maršal Twito za kaj odgovoren v tej državi? On vedno poskrbi, da so krivi drugi.

    • Mesija_se_vraca 11:54 06.februar 2021.

      Še eden vernik, ki komaj čaka bockico.

  • Avatar Leon
    Leon 14:31 06.februar 2021.

    Za vsak slučaj se prijavite na obe strani"! Ste normalni ? Najprej vas vprašajo ali ste že kje prijavljeni ! Potem vam držijo pridigo.....

    • anton55 16:19 06.februar 2021.

      Verjetno se lahko prijaviš na oralni in analni pregled.

  • Gandolf 09:37 06.februar 2021.

    Kdaj bodo cepljeni vsi 80+?

    • Mesija_se_vraca 11:55 06.februar 2021.

      Zakaj že??? Cepi sebe, pa se stegni, druge pa pusti živeti do naravne smrti.

    • Janez_53 12:34 06.februar 2021.

      Mesija, ti si butelj!!! Nihče ne bo cepljen proti svoji volji, zato - globoko vdihni in se pomiri.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.