Slovenija
8809 ogledov

Prijava sobodajalcev. Urediš s finančno upravo, padeš v primež cele vrste inšpekcij

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • haris 09:19 31.januar 2018.

    Razumem za booking.com, ampak za airbnb pa toliko butaste papirologije, zato da parkrat na leto lahko oddam stanovanje, medtem ko tisti jebivetar v pisarni na fursu dobi 2000evrov mesečno da je*e drug folk v glavo. Res me znaima kakšni bojo ...prikaži več to "strogi nadzori"

    • Avatar Leon
      Leon 10:30 31.januar 2018.

      Pusti se presenetit ,državna birokracija ima hudo domišljijo !

  • Avatar Leon
    Leon 10:37 31.januar 2018.

    Strinjati se morajo čisto vsi v bloku.........in kdo to nadzira ? SZ-1 ? NIHČE ! Ob prijavah inšpekciji zaradi ne prijave stanovalcev kjer se plačuje voda in skupna elektrika po osebah se ti bodisi ne odzivajo ali te pošiljajo v ...prikaži večv začaranem krogu ,dokler ne prideš nazaj na njihov naslov . V MB v spalnem naselju NIHČE ne pozna prave številke stanujočih ,da ne govorim o stanovanjih kjer opravljajo razne masaže in spolne usluge kar je bilo zapisano pred letom na ulici Proletarskih brigad .

  • dd 13:19 31.januar 2018.

    S tem omejujejo turizem. Od tega pa imajo korist tudi marketi, gostilne, bifeji, bencinarji,...

  • Ludvik Miholic 19:21 31.januar 2018.

    jas ze izdajam stanovanje 10 let na crno pa zakaj bi drzavi placeval davek vsaj mi drzava neplacuje moje stroske katere jih imam

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.