Slovenija
4542 ogledov

Ujeli so ga, Fursu dolžan 25 milijonov

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • McClain 04:02 08.januar 2020.

    Od tegale mojstra bodo 100% dobili vseh 25 milijonov in se 3 obresti. Kje ste bili ko je bil dolžan prvih 1.000 evrov? Zakaj mu niste blokirali vsega, kot nam za 200? Sami ste krivi.

  • jakec1575 22:49 07.januar 2020.

    Zlatan je samo izkoristil unikatno spisano zakonodajo za državno mafijo. Kako lahko likvidiras firmo, ki je v postopku? Only in afrika and slovenia

  • Avatar vec
    vec 23:52 07.januar 2020.

    Ne boj se Zlatan, na koncu boš res ZALATAN, še odškodnino boš dobil, plačali pa bomo MI. Samo dobrega advokata moraš dobit, po možnosti iz asortimana katere so ujeli z prsti v marmeldi (prej so bili tožilci ali sodniki pa ...prikaži več potem prestopili med odvetnike) oni poznajo VSE luknje v SLO ZKP in KZ

  • ode 07:03 08.januar 2020.

    Ko je pospravil svoje premoženje na varno, se je nastavil policajem tik pod nos. Tako kot Cefizelj v Butalah: "Poteče teden, potečeta dva, pride tretja nedelja, pa je Cefizlja spet zasrbelo, da gre v Butale, in je šel in se ...prikaži več nastavil policaju pod nos"

  • Avatar olor
    olor 07:48 08.januar 2020.

    Me ima, da zresetiral celi sodni sistem, s Parlamentom na čelu. Pa kako ti pametnjakoviči ne vidijo zmot, da bi preprečili kaj podobnega. Verjetno imajo korist, da se to dogaja, druge razlage ni.

  • leonardo 08:09 08.januar 2020.

    Oh, vse že znano! Pokradeš milijone, jih skriješ, greš na počitnice na Dob, da se dobro naješ, zrekreiraš,naspiš in veselo naprej živiš na veliki nogi, Bravo mi Slovenci!

  • sam50 08:45 08.januar 2020.

    Dali so mu tolikočasa,da je skupaj z odvetniki večino dokazov in premoženja pospravil na varno,sedaj pa bomo priča maratonskemu sojenju do zastaranja,rezultat pa kakšno leto vikend zapora spremenjen v nekaj sto ur družbeno koristnega dela-naprimer svetovanje v njegovi stroki....

  • maresem 10:53 08.januar 2020.

    Nabijem na falus policijo, tožilstvo in vso mafijsko zalego v teh nesposobni državi, ki zna lupiti samo siromake.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.