Slovenija
25 ogledov

Pripor za Hriberška razveljavljen

Komentarjev 9
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • sash77 21:51 19.april 2013.

    lepo so si hoteli dobiček na račun zavarovalnice narest. Po moje si ni uničil življenja, saj ni dobival kaj dost več od minimalca ob velikem tveganju. Vsak mu bo dal za rundo vsaj jaz mu jo bom.

  • KOJAK 19:19 19.april 2013.

    BRAVO SLOVENSKI SODNIKI... B R A V OPred meseci ste na prostost oz. v hišni pripor spustili neuravnovešenega bedaka, ki je pred kratkim grobo poslil dekle. Človeka, ki pa je priznal zločin, vrnil denar, prišel nazaj se pokesal ...prikaži večl vržete v pripor za 48 ur... SRAMOTA.

  • kreten 19:47 19.april 2013.

    hilda ljubezen moja,kdaj te bodo prasci ispustili iz zapora?zaradi taksnih kot je murderone si po krivici zaprta

  • Opacity 23:06 19.april 2013.

    www.uporabi.net

  • doggebie.lord 07:17 20.april 2013.

    Kakšen amaterski photoshop zmazek je pa tole ... lol

  • Žurnalček 22:32 23.april 2013.

    Za razliko od tebe Priskutnik , so pa Slovenci prepričani , da bodo tudi tebe in tvojo Bando na Sintaalu dosegla roka pravice !

  • crvit 17:44 19.april 2013.

    Zakaj si je uničil živlenje sej je bil pošten in se je sam predal pokiciji.žKaj pa tovšakova in vsi ostali te barabe naj bo sram ti so uničili živlenja stotisočih ljudi in še več kaj pa to a torej ...prikaži več take barabe lahko kradejo ko pa en pošten človek ne vidi izhoda je pa najhujši kriminalec ali kaj.Dejte žurnal poden od podna ste se vidi da pišete nekaj za kar nimate ne pojma in ne dokazov.

  • murderone 18:32 19.april 2013.

    Zakaj si je uničil življenje? Jaz si ga bom ko bom začel pobijati to golazen vladno ne glede na barvo in pripadnost! Uničil ali pa ne mogoče mi bo pa kdo od poštenih državljanov slovenije prinesel kakšen cigaret v zapor ...prikaži več ,če bom pa zelo temeljit morda dobim pa celo spomenik! Tale kvazi fevdalizem bo potrebno izkoreniniti in to za vedno!SIEG FREEDOM!

  • sprehajalec 23:30 19.april 2013.

    Res je fantje. Ostal bo v priporu do konca. Posiljevalca pa sodnica spusti. Zakaj?Ker se reveža nihče ne boji. In ker je v časopisih in se sodstvo mora izkazati.Ker ima stari Pistotnik, ki je lastninil nekoč čez ...prikaži več noč Varnost Šiška dobre zveze na sodiščih, saj jim zagotavlja Varnost. Bedna para bo nasrkala.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.