Slovenija
127032 ogledov

Pripravite se na neprijetno presenečenje, ki vam ga pripravlja Pošta Slovenije

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar pantani
    pantani 07:21 08.oktober 2021.

    Ena sama banda vsepovsod!!!

  • rd2dmk2 09:36 08.oktober 2021.

    zadnjič sem potreboval en rezervni del.. kitajec ga ponuja za 6 US dolars in poštnino do SLO za 5 US dolars.. ok. super čas dostave. ni super gremo brskat, iin brskat in najdemo v sloveniji cena 36 € ( ne ...prikaži veče US dolars ) in P&P 4,5 € ( ne US dolars ) ... ehhh. pustimo pošto, ampak dostava iz kitajske do nas je cenejša kot iz drugega konca slovenije do mene. hvala podjetniki in ostali priskledniki. da veste rajš plačam vse kitajcu in državi, kot pa da me nekdo tako odere.

  • sandi76 09:51 08.oktober 2021.

    Mene pošta ne more več presenetit. Prodajajo vse od pralnih strojev, otroških slikanic itd.. medtem, ko navadne pošte ne dobim na svoj naslov. Poštarji se menjavajo po tekočem traku, pošto mi prinese sosed dve številki naprej. Ampak pomembno je, da ...prikaži več bodo zaračunavali.

  • Avatar bobnar53
    bobnar53 07:36 08.oktober 2021.

    Nose je končno nekdo spomnil obelodanit Pošto SLO, kot zajedalsko tvorbo, ki živi na račun goljufij s pošiljkami, ki sploh ne podležejo carinskem nadzoru in zaračunavanju za "delo" , ki ni poterbno oz, ga sploh ne bi smelo biti! SDS-ovska ...prikaži več pošta krade, tko, kot vsi SDS-ovci na vseh koncih in krajih!

    • zdrej 08:57 08.oktober 2021.

      Dragi bobnar53, to je pošta delala pod vsemi vladami. Zato je tak komentar neprimeren. Cena storitev je pa preklemansko draga. Že pred leti so te lahko pokasirali za več kot 10€ samo zato, ker so poslali tisti papir in da ...prikaži veča so pogledali v paket. Zaračunali so si še prepošiljanje. Ampak SDS s tem nima kaj več opravati kot LDS, pa SLS pa lmš, levica itd.

    • Avatar Michel Franco HD
      Michel Franco HD 17:59 08.oktober 2021.

      Pač eni imajo SDS vedno v glavi kot tvorbo,sa vse vidijo zarote. Nobena vlada v RS pa ni brez greha.

    • zdrej 22:38 08.oktober 2021.

      Pa še to: delavci na carinski pošti ali so zaščiteni kot kočevski medvedje ali pa so prave lenobe. Namreč na telefon jih je bilo tako težko dobiti že pred epidemijo, kot sedaj zdravnike.

  • Ender3 15:19 08.oktober 2021.

    Kar naj poizkusijo, dodatno lupit državljane. Do sedaj imam poizitivne izkušnje z predplačilom DDV prodajalcu, Vse, kar se bo morebiti doplačevalo je solo akcija PS, bo nezakonito in predmet za varstvo potrošnikov tako v Sloveniji, kot EU.

  • jozicamurn 18:25 08.oktober 2021.

    Iz lastne izkušnje, za izdelek vreden 0.90 eur sem plačala 4 eur tatovom pošte Slovenije in potem še 22% zneska na to. Kaj dela inšpekcija v naši državi? Zakaj se temu ne stopi na prste? Kakšnih 4 eur stroškov carinjena ...prikaži več ali pa pošte, če pa je izdelek 0.90 eur. Sramota za Slovenijo in me zanima, če ne bi nič naročevali ali bi pošta imela kaj dostavljati in bi 10000 poštarjev zgubilo službo. Mafija.

  • tanci82 00:37 10.oktober 2021.

    Vsi bi morali začet zavračat take pošiljke, pa da vidimo, kolk časa bi na carinski pošti še opravljali te nategunske storitve.

  • Avatar Anion6anion
    Anion6anion 09:07 08.oktober 2021.

    Pošta Slovenije je le pralnica denarja stranje SDS. Kar poglejte kakega loleka so nastavili za direktorja.

  • MK 14:16 08.oktober 2021.

    po netu kroži tabela kaj morate izbrati za eno pošto pri kitajcih da NE PLAČATE NIČ. blago pride v skupini v EU in potem od tam v SLO. https://forum.kajkupiti.si/viewtopic.php?t=191

  • Jaztam 14:33 08.oktober 2021.

    BRAVO še dodatno zaračunanje ( goljufanje ). Kupo sem izdelek zunaj EU za 200€ in poštnina 50€ a sem plačal carino 100€ ,po drugič sem kupo izdelek zuni EU 250€ z 20€ poštnino in sem plačal spet 100 carino . ...prikaži večo . Tako da se mi zaračunavali carino na poštnino.Za prvo pošiljko sem poklical carino in sem se skrego in pošiljko sem dobo poškodova no, tako da ne upam si več klicat

  • bozo666 20:28 08.oktober 2021.

    Ma dej ta pofukana pošra slovenije. navadna ciganerija je to. protestniki bo mral v pošte metat granitne kocke ne pa v parlament. komaj čakam dan ko bo nekdo drug prišel na trg in bo ta lopovska mafija pocrkala. še malo ...prikaži več pa si bom kupil pas in ga natreniral, da pogrize vse te poštarje pofukane. Te kretene, ki delajo pa na carinski pošti bo pa itak bog štrafu.

  • tlacan 08:57 08.oktober 2021.

    EK nam je s to spremembo olajšala nakupe v tretjih državah. Prej smo carinili vsako pošiljko nad 20 €, po novem pa vse nad 150 €, kar močno olajša nakupe do te vrednosti. Pošta je tudi poenostavila in pocenila postopke. ...prikaži več Prej so carinili vse pakete z vrednostjo nad 20 € in za odpiranje paketa zaračunali 10 € + drugi stroški je zneslo 16 € stroškov za obračun DDV 5,5 € pri paketu z vrednostjo 25 €.

  • bobubob 20:31 08.oktober 2021.

    Vstopnina za cirkus. Žal predstava še ni končana, vstopnino pa bomo plačevali še dolgo potem....

  • Pepe007 09:15 08.oktober 2021.

    Kitajci še zmeraj lahko blago spravijo v EU skladišče in ga ocarinijo, plačajo ostale ajatve (denimo embalažnina) ter šele potem pošljejo v Slovenijo. Ampak namerno zavajajo potrošnike, da je njihov klump cenejši kot je v resnici.

  • pravičnik77 16:43 08.oktober 2021.

    iz lastne izkušnje... DHL, GLS, UPS.. so načeloma dražji za dostavo v SLO iz tretjih držav, tako da so stroški in s tem končna cena izdelka tam-tam.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.