Slovenija /slovenija/komentarji-in-kolumne
38 ogledov

Prisegam ... kako že gre dalje?

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • provni 19:42 25.februar 2013.

    Latinski pregovor, ki ga poznajo pravniki pravi SALUS POPOLIS SUPREMA LEX. Torej dobro naroda je višje od zakona. Tudi zvezni Pomorski zakon o pomorski in notranji plovbi je imel v skupnih določbah napisano, da so navade in običaji lahko višji ...prikaži več od zakona. Vsekakor ima vsak Zakon kopico lukenj, na katerih živijo barabe in advokati. In konec - zapor za tistega, ki ogroža in obvezno delo v zaporu, da povrne stroške bivanja, ne pa da narod plačuje za barabe.

  • jose3 23:48 22.februar 2013.

    Neverjetno dober komentar. Čestitam.

  • privat 08:21 24.februar 2013.

    Sodišče je štala...jaz se pravdam že 20 let...! Policija pa je samo za cestne prekrške in za nadlegovanje malih ljudi. Politika pa vidimo da samo krade ,laže zavaja...in kako lahko sploh kaj funcionira??? Sej nemore,še mi Več ne moremo funkcionirati ...prikaži več kot pošteni državljani! Kmalu bomo še mi začeli ..."patria"

  • Fertel 11:32 27.februar 2013.

    Kratko, jedrnato - in zadetek v eno od bistev problema. Smotrno bi bilo dodati le - zakaj so z letom 1995 tako spremenili Zakon o kazenskem postopku? Ali so imeli fige v žepu? Več kot prepričan sem, da ...prikaži več so to storili načrtno.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.