Slovenija
21 ogledov

Prisegel bo 22. decembra

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dragec 08:28 03.december 2012.

    "GOTOF JE" -----23.12.2012.

  • feferon 10:52 03.december 2012.

    ZARADI MENE JE LAHKO ŽE DANES.

  • Žurnalček 16:19 08.december 2012.

    No pa sta spet skupaj po 23 letih. Oba Partijska aparatička, ki sta pisala duhamorne in srceparajoče ekspozeje v njih razkrinkavala državnega sovražnika delavskega razreda , tudi ovajala Udbi, da bi sedaj eden priključil krvopivcu narodne krvi , kateri misli ...prikaži veči , da mu bodo še naprej uspevala pobalinska dejanja in da bomo mi to še naprej ptrenašali. E oba sta se zajebala , dragi moji KOMUNJARI FUKARI , neće ići , non paseran, je rekla Španka in rekli bomo tudi mi 21.12.

  • Drago Ivanović 07:14 03.december 2012.

    TO BOMO PA ŠE VIDELI, ČE BO RES.ssHINAVSKI NASMEH POVE VSE.To niso navadni lopovi, ki so zaprti na dobu. To je navadna mafija, ki je na legalen način 21 let na 45 podlage ropala, zatirala, uničevala psihično in fizično ...prikaži več matretirala posameznike, družine in cele skupine, ki so razmišljale z svojo glavo. Ustanovimo ljudsko sodišče, ki jim bo sodilo v imenu ljudstva vsem brez izjeme.Drago Ivanović Policija in vojska zaprite mejne prehode, da ne bodo pobegnili pred vseljudskim sojenjem. Za tistimi, ki pa so že pobegnili pa takoj izdajte mednarodno tiralico in ga pripeljite pred vseljudsko sodišče.Drago Ivanović Njihova kazen bo, da bodo morali opravljati javna dela za socialno podporo in zaplemba vseh nakradenih sredstev. Vsak posameznik bo moral dokazati izvor premoženja in ne obratno, da sodišča raziskujejo og kot je izvor premoženja.

  • privat 09:20 04.december 2012.

    Če bi imel ponosa in če bi se čutil kot zaveden Slovenc ali samo državljan...ne bi prisegel....!! Ampak bi se samo pridružil demonstracijam ...

  • privat 09:43 04.december 2012.

    kaj je Pahorski po politiki?? Putin ali Medvedov?? vemo da je skoraj isto..in da je politika ista ..postavljam samo vprašanje da vem,če je glavni ali je samo sluga??

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.