Zdravje /zdravje/prehrana
24722 ogledov

Priznana strokovnjakinja: "Ne razumem, kako lahko toliko ljudi nasede"

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 10:03 06.oktober 2018.

    Se strinjam, da vsaka hrana ni za vse, tudi v različnih obdobjih se lahko spremeni, ... mi je pa samo žal, da nisem odkril keto prehrane že v mladih letih, ko sem se ukvarjal z več športi tudi sočasno. Nikoli ...prikaži več nisem imel toliko energije in vedno ob vsakem delu dneva, tudi 8 ur proč od zadnjega obroka, krvna slika top, počutje da ne govorimo, Pol maraton, kolesarjenje, plavanje, ... top.

  • peromornar 12:55 06.oktober 2018.

    Ojej, a bi skrajšali vso to filozofijo in ugotovili samo eno - vsaki naš organizem je individualen. kar enemu odgovarja, drugemu dela škodo in viceversa. Torej, meni paše mastno, sladkor in sol (nota bene, to mi paše že 70 let, ...prikaži več brez "posledic"), kakšna druga individua pa ne prenaša mleko, žitarice itn. Ergo, ne moremo tlačiti vsepovprek v nazovi znanstvene ugotovitve, nismo trop ovac!

  • Avatar praufo
    praufo 12:09 06.oktober 2018.

    samo 10% nas je, mislim naših celic, v primerjavi z bakterijami, ki se nahajajo vsepovsod, največ pa v črevesju, zato vprašajte bakterije, kaj si želijo, ... mislim da tablet in prehranskih dodatkov ne, OH je seveda gorivo, ampak v kakšni ...prikaži več obliki, to ne more biti neka redbull pijača ali pa t.i. energijske ploščice ... v naravi vsega obstaja v obilju samo čimmanj predelat, pojesti jabolko je nekaj drugega kot piti jabolčni sok, čeprav iz najboljših bio jabolk

  • Avatar Leon
    Leon 15:10 06.oktober 2018.

    V Sloveniji osebe ,ki se imajo za nutriciste lepo živijo na račun tega !....... pa nikome ništa .

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.