Šport /sport/kolesarstvo
36936 ogledov

Priznani slovenski trener nad Mohoriča: "Papak nesramni"

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar luckyss
    luckyss 08:54 14.september 2022.

    Bravo Čopi...Končno nekdo upa reči bobu bob !!

  • Avatar pantani
    pantani 09:34 14.september 2022.

    Bravo za napisano!!!

  • res.no 13:41 14.september 2022.

    In bravo Primožu, da se je oglasil.... Prav ima in vso mojo podporo!

  • res.no 13:39 14.september 2022.

    Bravooooo za zapisano... vse pohvale. Mohoric se mi je zameril s tem... ze lani, ko se je vmesaval po tdf, ceprav g ni bilo zraven a se je vmesal, zdaj spet.. vse bolj dobivam obcutek, da ima slabo vest... kot ...prikaži več bi branil BV ker ve da je kaj zadaj... in ja tudi moj obcutek je, kot so napisali nekateri, Primoža zdravega se na cesti bojijo ocitno... cudni padci so se zaceli extra zadnje sezone od kar je Poga v vrhu, ki je ocitno ljubosumen na Primoža, zato sem mnenja, da ti padci niso nakljucje.

    • munja 08:34 17.september 2022.

      Vse bolj očitno je, da se hočejo Primoža rešit za vsako ceno. Mohorič je itak hinavec, da mu ni para. Primož drži se, si borec in imaš podporo pri večini Slovencev.

  • munja 08:31 17.september 2022.

    Dobro napisano, Mohorič, res te je lahko sram!!! Koliko so ti plačali za izjavo? Te nič ne peče vest ali so ti jo že čisto ubili?? S toliko masla, kot ga imaš na glavi bi moral držati jezik. Bednik.

  • albert6 08:29 14.september 2022.

    Kak bitki se Eda ni kisucan kriv se lepo vidi da je Anglež zapeljal rikverc

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.