Magazin /magazin/film-glasba-tv
119 ogledov

Pro Plus se je odzval na govorice

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • 4krogci 11:12 15.januar 2014.

    zakaj pa rabimo imeti 2 voditelja? a ni zadost da je eden za vse skupaj? od poročil, vremena, športa,.. Sej tko in tko znajo samo brat iz papirjev in tle se zakluči. Povrh vsega pa še objektivni niso!

  • smoljo 13:52 15.januar 2014.

    bomo pa ta lušno Jasminko gledali,ma vsaj karizmo.

  • david112 16:27 15.januar 2014.

    sj enkrat se nekje mora nehat če imajo po 7k€ plače

  • leonardo 09:31 15.januar 2014.

    No, ne vem, ampak mislim, da bi bolj zadeli, če bi morala proč Petra Kerčmar in Jani Muhič. Petra zateguje usta, kadar ji tema ni všeč, da vsakokrat mislim, da bo izgubila zobe. Muhič je nenaraven in zategnjen. Darja in ...prikaži večn Edi sta vseeno popolnoma nekaj drugega. Ali pa je to samo moje mnenje?

  • tincamalinca 10:54 15.januar 2014.

    leonardo se popolnoma strinjam... nisi edini ki tako razmišlja... tud jst mislim, da če bi se že koga morali znebit naj se Kerčmarjeve pa Muhiča, ker sta preceeeeej manj gledljiva in neprimerno bolj dolgočasna kot Darja in Edi... Darja in ...prikaži več Edi sta veliko bolj človeška, simpatična... človek se z njima včasih vsaj malo nasmeji (ker so sicer poročila itak ena sama tuga). Tako da če slučajno še ne veste poptejevski vrhovni... ustrelil se boste v nogo če se bo res zgodilo to kar piše v Dnevniku.... in če ne verjamete lahko tudi kakšno anketo naredite med ljudmi, ki vas še gledajo... ali pač ni važno kaj si mi gledalci mislimo.ps. Tudi ukinitev Sveta bi bila sfaljena poteza par excellence...

  • depresija 15:40 15.januar 2014.

    hahaha Ja, no! Pa tisto gledanje en druzga, ko ima eden od voditeljev besedo. Tko osladno, da se že iz TVja cedi. Pa lohk bi Kerčmarjevo mal manj na rjavo pofarbal, k včasih že smešna deluje. Če smo že pikolovski...

  • sivka 10:42 15.januar 2014.

    sem bil pozoren ob zadnjih dogodkih kako so objektivni. Nobene novice o SDV, samo o zmrzovanju v ZDA. Zato šesterica, čas, da mislite s svojo glavo, ali...

  • baksus 12:00 15.januar 2014.

    Ha, ha, varčevalni ukrepi ja, da bo tistemu Vrabcu, pa plešastemu Mišu, ostal kak milijonček več.

  • zefacveta 15:30 15.januar 2014.

    Sta Kerčmarjeva in Muhič tudi ok samo, ko se ne bi na začetku tako "prelagala" na stolih. V uvodni špici naj že sedita na stolih ne pa tisto "prelaganje".

  • smejka 11:52 15.januar 2014.

    Vsi se nekaj ubadate z voditelji..(.me zanima kako bi "4krogce" jecljal)...kjerkoli se dela so nekakšna pravila,mene bolj skrbijo vsebine,ki nam jih sporočajo

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.