Zdravje /zdravje/aktualno
10904 ogledov

Prošnja reševalcev in zdravnikov, ki pogosto ne vedo, koga poklicati

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar jezeran
    jezeran 11:15 05.februar 2019.

    Pametna zamisel. Ampak to velja samo za navadne telefone, ki niso zaklenjeni. Kako bodo pa prišli v pametne telefone, saj imamo vsi zaklenjene ekrane tako ali drugače.

    • Rudman 11:24 05.februar 2019.

      Jaz imam moznost pri zaklenjenem telefonu, da lahko kdo poklice nastavljeno stevilko za klicev sili

    • kapibara1 11:27 05.februar 2019.

      @ rud - odlično, ampak kaki je to telefon (pametni), oziroma kaka je to funkcija..??

    • kontrahan 13:22 05.februar 2019.

      Na huawi telefonu gre takole. Imam odklep telefona na prstni odtis, Pritisneš na tipko za vklop telefona. Prižge se ekran, podrsaš po ekranu in se prikaže klic v sili. Tapneš na Klic v sili, se pokaže številčnica in tam tud ...prikaži večd Informacije v sili. tapneš na Informacije v sili in tam, lahko dodaš ICE, ki si jih prej vpusal v imenik. Veliko drugače po moje ni ma drugih telefonih. Malo se poigrajte s temi nastavitvami.

    • Snežinko 14:07 05.februar 2019.

      ICE možnost ima večina modernejših pametnih telefonov, problem je, ker so te nastavitve tako hudičevo skrite, da rabiš doktorat, da jih najdeš in vpišeš. Pri Samsungu S8+ je to recimo v "stiki ---> moj profil".

    • Avatar jezeran
      jezeran 16:05 05.februar 2019.

      Ah, pri mojemu kitajcu ni nič od tega, samo številnica in to je to

  • Skipi 13:05 05.februar 2019.

    Na žalost ima 99,9 % ljudi zakljenjen telefon tako da nič ne pomaga. Jaz imam na zaklenjenem zaslonu napisano št. od žene tako da lahko njo pokličejo tudi če ne morejo do imenika. Ampak tega ne uporablja skoraj nihče.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.