Slovenija
106 ogledov

Prodajalec ni kriv

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Stolp 09:14 20.november 2013.

    Ma pejte na avtomatsko blagajno. Vsaj v INTERSPARU v BTC-ju nič blagajna ne blokira prodaje alkohola po 21h. Moraš samo dobro skriti v vozičku in ko skeniraš paziti da te prodajalka in blizu sedeči varnostnik ne vidita, potem pa dati ...prikaži več v vrečko kot prvi artikel, da ga prekrijejo drugi. Tko sem se že večkrat švercal potem ko je enkrat tudi meni blagajničarka vzela flašo.

  • Ferluci 07:31 20.november 2013.

    Ja, zakaj pa kupuje v Mercatorju?!?? Zadnjič sem bil v LeClerku, po osmi uri so vsakih nekaj minut pozivali kupce da alkoholnih pijač ne bodo mogli kupiti po 21. uri.

  • Pepe007 09:12 20.november 2013.

    Vzrok in posledica...Špehar bi se moral usajati čez zakon in ne čez prodajalca. Lahko bi se spravil poimensko na ljudi, ki so zakon napisali in na poslance, ki so dvignili tačke v podporo. Prodajalec pri tem nima nič, razen ...prikaži več motnje na blagajni.

  • Žurnalček 09:23 20.november 2013.

    Kaj si hotel povedati jaz ne razumem. A ti tudi zakona ne poznaš , da moraš poslušati navodila iz zvočnika ?

  • Žurnalček 09:24 20.november 2013.

    Boš , boš,kar misli si , sedaj ko si izdal situacijo inšpekciji.

  • Žurnalček 09:21 20.november 2013.

    Kaj ima enemu pijancu za razlagat zakon prodajalec. Vsak dobro ve da alkota ne more kupiti po 21.00 h . Prodajalec ima ob 21. h zvečer vsega poln kufer, zdaj pa naj ga še zajebava eden zatucan nepoznavalec zakona. Sploh ...prikaži večh ne vem zakaj je Merkator izdal pojasnilo ? Takih fehtarjev kot je Špehar , je na cestah kolker hočeš , ki mislijo , da se svet vrti okoli njih . Varnostik ga je trebu iz štacune flikent , takoj ko se je začel usajat.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.