Slovenija
8775 ogledov

Prodal bi v trenutku, a je moral čakati na dacarje

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mojglas 08:26 11.december 2018.

    Po zakonu imajo casa 30 dni. Vse traja, vmes je polno administracije povezane s tem. Nic nenavadnega, razen za tistega ko prvic nekaj proda in misli kako je bogat. Kredita tudi ne dobis iz danes na jutri...

  • fiston 17:07 11.december 2018.

    Traja ali pa ne traja. Tudi ni isto pri vseh upravnih enotah. Ko sem prodajal leta 2000 sem se kar tam vsedel pri oni, pa je v 10 minutah naredila. No leta 2004 sem debelo gledal, ko pravi en teden. ...prikaži več Pa pravi tako kot ti, da je treba izračunat... Težek problem izračunat koliko je 2%. Sem hotel že popenit, pa me je oni ustavil. No prideva ven, pa pravi da bo on uredil, da bo jutri nesel kilo kave. In glej čudo, čez 2 dni me pokliče in pravi, da je že vse urejeno. To je ta administracija.

    • mojglas 19:43 11.december 2018.

      Spremenile so se evidence kam je potrebno zavedeti prodajo, izdati odločbo, preverit kupca ce je dolzan kaj davcni... ipd. Nekatere zadeve se dajo hitro rešit in ja ce poznas referenta je drugače. Pa tistega leta je bila druga frekvenca prodaj ...prikaži več kot danes. Ampak mi bi vsi radi imeli vse takoj.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.