Slovenija
8059 ogledov

Prekratka razdalja kriva za prometni kolaps

Komentarjev 4
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Ylgorminna
    Ylgorminna 23:40 27.marec 2019.

    Želite najti žensko za eno noč? Dobrodošli v == >> www.3xDate.top

  • primc 06:26 28.marec 2019.

    sem se ravno peljal kakšne pol ure po nesreči po tem odseku. Vožnja se je sicer precej podaljšala, vendar raje malce potrpim, kot da sem pa jaz na tovornjakarjevem mestu, ki je bil udeležen v nesreči...

  • Avatar Jurič Zvonko
    juric 08:07 28.marec 2019.

    Zaboga kdaj boste že enkrat prepovedali prerivanje kamijonarjev med sabo, popolnoma je potrebno prepovedati prehitevanje med njimi, razen na odsekih, kjer so trije vozni pasovi. Včeraj popoldan sem se ravno na tem odseku peljal po nasprotni strani AC, Pred mano ...prikaži večo prazen kaion za prevoz vozil, prehiteva dva kamiona, ki vozita tik en za drugim celih 5 minut. Takoj ko mu je ratalo prehitet prvega je le ta skočil za njim v prehitevanje.

  • Avatar Jurič Zvonko
    juric 08:10 28.marec 2019.

    Ne vem zakaj se morajo ob zastoju na AC tovornjakarji postavit na oba pasova, tako da onemogočijo reševalni pas, Pristojni dajte že enkrat postavit table za prepovedano prehitevanje tovornjakarjev, tam kjer sta samo dva pasova. Boste pogruntali, da bo promet tekel bolj tekoče.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.