Slovenija
155 ogledov

Proslava VSO v znamenju razprtij med SDS in NSi

Komentarjev 70
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • dragec 21:01 26.junij 2016.

    Neverjetno, koliko DESUSOVCEV je prestopilo v SSDSS

  • Žurnalček 22:09 26.junij 2016.

    In to v tretji kleti , protiatomskemu bunkerju !

  • Žurnalček 22:15 26.junij 2016.

    Najbolj zaslužen za samo 10 dnevno vojno je Milošević osebno ! Ko je VK JNA sporočila SM , da ni uspela in ne more uspeti z intervencijo v Sloveniji rekel , pustite jih neka odu !

  • Plavi-mil 22:34 26.junij 2016.

    Res lepa proslava, ob gledanju si ponosen, da si Slovenec, brez okupatorjevih simbolov, levaki so čisto pozeleneli od zavisti, pa še več ljudi je bilo prisotnih.

  • dragec 07:20 27.junij 2016.

    Janšist - fašist

  • dragec 07:22 27.junij 2016.

    Afgan te je naredu, in zapomni se on ni Ivan, on je Jasxar Jasari, albanski ćefur, Vem, pa da je muslić in ne albanec katolik

  • dragec 07:27 27.junij 2016.

    Zamislite, tem starčkom podarijo po 10 EUR džepnine, sendvič in vodo, pripeljajo jih na zborovanje ter jim potisnejo zastave in opomnijo, da morajo krićati janša...janša.......DOBRA ORGANIZACIJA S STRANI SSDSS

  • dragec 07:27 27.junij 2016.

    Zamislite, tem starčkom podarijo po 10 EUR džepnine, sendvič in vodo, pripeljajo jih na zborovanje ter jim potisnejo zastave in opomnijo, da morajo krićati janša...janša.......DOBRA ORGANIZACIJA S STRANI SSDSS

  • Zmago 13:43 27.junij 2016.

    Uf @dragutine koliko se ti trudiš,............... upam da dobiš enkrat zasluženo plačilo !!

  • dragec 13:57 27.junij 2016.

    Zmagec, jaz sem upanje izgubil pred 24 leti. kako za leve tako tudi za desne nisem bil ta-pravi (nisem bil njihov)

  • Zmago 22:37 27.junij 2016.

    No viš pa si poceni prišel do nove zastave, da ne boš mahal z ono ta staro zguleno z zvezdo ;-)))Levaki pa imajo očitno še staro zalogo, pa pravijo, da bi bilo škoda če bi šla v ...nič. ;-)))

  • Zmago 08:00 28.junij 2016.

    Vidva preveč risanke gledata, ko junak (voditelj) drvi na konju ta prvi ??? ;-))))Štab je običajno zadaj ........ na varnem !!!

  • dragec 22:00 25.junij 2016.

    Bog živi Slovenijo - besede velikega ateiste. Ali ste opazili, v tej VELIKI MASI JE VERJETNO 80% DESUSOVCEV. Sicer NOVATVXXX niti enkrat ni pokazala to veliko masogorečih slovencev, ki so kričali tito....tito... ops......janša...janša. No in končuje se zbor SSDSS ovcev

  • zefacveta 10:34 26.junij 2016.

    Kaj vam gre Krkovičev sin tako v nos. Kaj pa borčevske pokojnine za tiste, ki so bili med 2. svetovno vojno "v plenicah" in njihove potomce.

  • ljimonad 15:21 26.junij 2016.

    tale ablastnik iz grasuplja res ne more iz svoje kože. pa kaj bo še naredil da bi bil v centru pozornosti, sedaj pa je našel še enga kekca za spremljavo. po gamsih, natankanih itd s(d)s-ovcih, je sedaj prišel še hojsek. ...prikaži več ha ha ha. pa za sendviče in 20 evrov so komajda zbrali da je prišla ta peščica zavedencev na trg.

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 15:39 26.junij 2016.

    مدينة أبوظبي (تنطق محلياً بوظبي) هي عاصمة دولة الإمارات العربية المتحدة وعاصمة إمارة أبوظبي. تقع المدينة على جزيرة أبوظبي، وتمتد إلى اليابسة والجزر المحيطة. وفيها رئاسة الدولة ورئاسة مجلس الوزراء والسفارات المعتمدة لدى دولة الإمارات. كما أنها مقر لحاكم أبوظبي ...prikaži več ولولي عهده ورئيس المجلس التنفيذي. مع أن الإمارة غنية بنفط، تحاول أبوظبي حاليا أن تنوع اقتصادها باستثمارات في كل من المجال الاقتصادي والمجال السياحي، وتضم والإمارات عموما ومدينة أبوظبي خصوصا أعلى نسبة اثرياء في العالم حيث زاد عددهم عن 75 الف مليونير أي بنسبة نسبة

  • sprehajalec 15:56 26.junij 2016.

    Ima pa 20-30% garantiranih na vsakih volitvah, naslednjih 20 let. Torej en in isti govorec na vsakoletni proslavi. Z drugimi besedami stabilnost.Tvoja opcija je vsakič drug govorec, da človek za enega nazaj ne ve več. Pa zelo malo ...prikaži več če sploh kaj % na volitvah. Tako da morajo venomer iskati nov obraz da pritegne zmedene volilce, ki sploh ne vedo več koga volijo.

  • sprehajalec 21:27 26.junij 2016.

    Afgane nestrpen si do volilcev Ivana Janeza. Oni pa so dobri s tabo. Tole povečaj pa copy paste pa nesi svojim Afganistancem na Kotnikovi. Obojim bo v užitek, مجھے کر سکتے ہیں. اس وقتPiše, da te lahko posheksajo kadarkoli ...prikaži več želijo. To bo vas bo še bolj zbližalo, naša dva naroda pa povezalo eno čudovito multi kulti skupnost.

  • dragec 14:02 27.junij 2016.

    No in zdaj sem sredinski anarhist, apropo v soboto, na proslavi sem dobil en petrolov sendvič,zalo, 10 EUR sem podaril stranki SDS, ponujali so mi pa veliko zastavo, Odločil sem se za majhno, vseeno sem skromni levosredinski anarhist

  • dragec 22:48 25.junij 2016.

    Ne, ob kretenu Brezniku, med starčki,ki jih je SSDSS pripeljal,jim v roke potisnil zastave in en sendvič. Sicer Afgan ti jebal mater,katera te je skotila

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.