Magazin /magazin/vip
76 ogledov

"Prostitucija ne pride v poštev"

Komentarjev 8
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • MK 11:39 23.junij 2011.

    Če ste face objavite ime agencije?!

  • Jery 14:14 23.junij 2011.

    Ce ne bi objavil ime agencije, bi mislil da so samo govorice . . .

  • enejg 00:10 24.junij 2011.

    sumljivo se mi zdi da ste zbrisali moj komentar, torej je potem potrjeno ko sem napisal da sem videl zgolj eno starejšo blond žensko, ki je bila malo opita. to bi bil škandal če se zve komu je pripadala ko ...prikaži več je bila v službi. alayi, protokolu?

  • albert 12:03 23.junij 2011.

    To sploh niso manekenke to so dro... Dober glas seže tudi v Monaco. Ne vem ali mu je naš predsednik kaj svetoval!

  • Realist 23:26 23.junij 2011.

    Vse kar je povedal g. Rain drži in se z njim popolnoma strinjam. Ne razumem nekaterih novinarjev ko pišejo takšne gluposti ker ne vem kaj hočejo s tem doseči. Takšnim novinarjem bi jaz prepovedal pisati članke. Res nekaterih stvari ne ...prikaži več razumem. In da bi to v slovenskem prostoru in za naše prelepa dekleta držalo kar ste napisali...

  • smito23 12:28 23.junij 2011.

    evo, to je tipičen primer rumenega tiska. narava novice je firbec zasebnosti znane osebe, podatki, ki so jedro novice, pa so popolnoma nepreverjeni. za vrh neumnosti je prispevek pod naslovom, ki ima na koncu stavka vprašaj. kar pomeni, da nihče ...prikaži večihče tukaj pojma nima, kaj se je ali pa se ni zgodilo. in dokler se to ne ve, se praktično gledano ni zgodilo NIČ! in zaradi takih člankov se ljudje potem opredeljujejo do nekih dejstev, dogodkov, sprejemajo neke odločitve. ja saj potem pa ni čudno, da ima v tej državi janša petinsko podporo in da se RKC še vedno daje denar..

  • enejg 22:01 23.junij 2011.

    Zanimivo kaj vse pride ven iz Zurnala. Delal sem v Alayi tisto noč in zagotovo ni bilo nobenih punc na njihovem vipu, razen neke malo opite in močnejše blond ženske, ki se je pogovarjala s princem kot da nekaj hoče ...prikaži več od njega kot ena organizatorka večera. Zraven je bilo kar nekaj varnostnikov in sami neki vplivneži ki so se pogovarjali.

  • Dixon 23:20 23.junij 2011.

    Kakšen rumeni tisk in izmišljene zgodbe zvlečejo eni novinarji na plan, samo zato da se bo bralo in da se bo povečala branost portala. A vi sploh veste da s tem škodujete manakenstvu ki je zelo cenjen v Sloveniji in ...prikaži več da s tem na slab glas spravite vse te mlade dame ki želijo nekoč uspeti v svetu mode. Ja sej najlažje je napisat da se je zgodilo to in ono in da je sosedov Franca videl to in ono...brezvezneži!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.