Slovenija
14511 ogledov

Protest po smrti pretepenega 25-letnika

Komentarjev 10
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Leon
    Leon 09:41 13.januar 2018.

    Oblastniki nam sporočajo o varni državi ? Za koga so potem kupili vodni top ?

  • maresem 10:36 13.januar 2018.

    Kako vam ni jasno... naša policija je del mafijskega klana in ne v službi državljanov... ja, je... prvorazrednih, drugorazredne pa lupi na vsakem koraku.

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 23:53 12.januar 2018.

    Zelo žalostno ! Ne najdejo morilca ali pa ga nočejo nati!? Če ga ne najdejo je to dokaz,da niso sposobni drugega kot v zasedah čakat na prehitre voznike,če pa ga nočejo najti pa je to eden od vplivnežev oziroma "policiskih pajdašev"!

  • McClain 08:59 13.januar 2018.

    to da ni prič je treba povezati z zaupanjem v našo policijio in politiko. Žal...

    • Avatar Leon
      Leon 09:36 13.januar 2018.

      Res je ! Temeljno načelo pravne družbe je zaupanje državne institucije in vlado .

  • sasquatch 10:22 13.januar 2018.

    Kar smo želeli, to imamo: manjša pooblastila varnostnih organov = več osebne svobode = več pizdarij! večja pooblastila varnostnih organov = manj osebne svobode = manj pizdarij! Leta nazaj v nekem drugem sistemu, bi nekdo za ta umor že ždel ...prikaži večl za zapahi, v trenutnem sistemu, pa je samo to, da veš kdo je storilec, krepko premalo oz. nič za naša sodišča. Zakone pišejo tisti pri koritu. In to predvsem zase. Noter pa tako padejo tudi iztrebki iz vsakdanjega življenja.

  • Lavdan 12:39 13.januar 2018.

    Na žalost protestirajo en teden prepozno. Noben protest ga ne bo oživel. Če pa vedo kdo ga je naj ga prijavijo, ne da se skrivajo kot podgane.

  • nergač 12:51 13.januar 2018.

    enkrat so me napadli lokalni prebivalci, ker so me obtožili, da jim kradem krompir, kar seveda ni bilo res. Niso me izpustili in na policijo sem čakal 45 minut, potem jih je prišlo pa hkrati osem v treh vozilih. Ojej ojej...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.