Slovenija
25 ogledov

Protestniki znova na ulicah

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Stolp 18:00 07.december 2012.

    Danes Štrukelj, zadnjič Zoki med demonstranti. Pa Bandieraa rossa. Izgrednike sodstvo izpušča, protestira se samo proti desnim, malo še oproti levim tolk da zgleda.Če vam še ni kapnilo da je murgeljski klan za vsem tem...V MB ...prikaži več so že bombe odkrili v smetnjakih, izgredniki so plačani temveč čimbolj policaja poškodujejo. Če jim ne uspe s protesti bodo začeli s terorizmom. Dobili bomo slovensko verzijo rdečih brigad, ki so v svinčenih 60-ih in 70-ih terorizirale italijo. S tem da one so se spravljale samo na politike, pri nas pa ne bo noben varen pred bombo, ki bo bog vedi kje eksplodirala, pred glavno pošto, na žel. postaji,..Verjemite mi, ti ki so pobijali in metali ljudi v jame so sposobni marsičesa. Protestirate za njiih! Če jim uspe s protesti bodo pa že nastavili svoje 'neodvisne' in povezovalne in neke nove stranke... za naslednje volitve in ovce boste nasedle!

  • feferon 13:26 08.december 2012.

    Bando skorumpirano nagnat,z janezom načelu. Ne pa zdaj spreminjat sistema, da bo ena stranka harala po Sloveniji.

  • Darko 17:41 07.december 2012.

    kakšni kretenski shodi so to, kr neki vpijejo pa obtožujejo vsevprek.

  • Senior 19:18 07.december 2012.

    Ne ser klamf! Butel zagamani!

  • feferon 16:56 07.december 2012.

    Ajde Rode kaj se tu zraven mešaš.Tiste, ki je cerkev skurila,da si je pridobila premoženje itak ne bo na ceste, da bi ti kocko v glavo vrgel. Raje raztali cerkveno premoženje, tako kot vas je kristus učil, ne pa da ...prikaži veča se greste neko kvazi poslovanje s podarjenim denarjem...

  • franke 18:34 07.december 2012.

    VLADA IN JANŠA SO KRIVI ZATO MORAJO ODSTOPITI.

  • axl 18:57 07.december 2012.

    Ti pa si bedak.

  • axl 18:58 07.december 2012.

    ... pa pozabil si napisati, da so za proteste krivi rdeča kapica, trnuljčica, bakugani, ..., wtf

  • Sia 19:07 07.december 2012.

    Naslednji protest v MB bi se moral odviti pred Mariborsko škofijo. Rode - vaših "lokalnih spodrsljajev" NE bomo mi plačevali!!!

  • Toni Čebular 19:49 07.december 2012.

    in pol vidš k sabo na proteste vlačjo otroke stare 3 leta! tut otroc protestiraja samu nevejo zakaj

  • feferon 20:12 07.december 2012.

    Evo, janšo, krkoviča in bavčarja so našli v kafiču na dogovorih, kako naredit državni udar. Kaj temu šizofreniku ni jasn ODSTOPI ŽE ENKRAT! Bavčarju zaplenit premoženje, krkoviču pa inekcijo seruma ,da zapoje kaj se je dogajalo.

  • Stolp 20:28 07.december 2012.

    A ta Uroš Lubej je zdej postal ikona.Čez štiri, pet let ga boste nosili na transparentih in vpili: GOTOV SI, ODSTOPI,...Ker korita so ista le živina se menja!

  • Kranjica 21:52 07.december 2012.

    Takole piše nek komentator v Dolenjskem listu." Uroš Lubej, član Zares-a - nova politika, nam ne bo pridigal o morali ...." Če je res član Zaresa, potem je treba razmisliti tudi o tem, v čigavem interesu potekajo protesti, čeprav so ...prikaži večo nekatere zahteve tudi upravičene.

  • segadamjan 22:52 07.december 2012.

    To naj bi bil protest, sej se vsi smejijo Ljubljani, kako še vedno komunisti za nos vlečejo ljubljančane, Janković je 100 krat hujši kot Kangler

  • siesta 01:04 08.december 2012.

    Hvala da piše nek komentator.Kaj bi bilo šele,če bi nek komentator pisal, fa je Lubej polbrat Chhuk Norrisa? Sicer pa vtipkaj si v google " Studio D: Svetnik grozil uredniku Parka, da bo "dobil po pi*** "

  • Sia 20:07 07.december 2012.

    Ti otroci (in tisti ki so še na poti) bodo nosili največje breme te zabredle države... Ko bodo večji in razumeli (zakaj živijo v bedi) bodo vaj ponosni na starše, ki so se proti temu upirali!

  • privat 21:46 07.december 2012.

    21 decembra pravijo da je generalni štrajk v Kočevju...mogoče se zgodi tudi 4.zasedanje AVNOJ-a tokrat AVNOS -jav Šeškovem domu za opredelitev kako naprej . Ustranovitev narodnih sodišč in drugih legitimnih ustanov ,ki ne sodijo po naročilu kapitala in korupcije!! <br ...prikaži večr />Vabljeni na mirne demonstracije,verjamem da so prijavljene?? !!

  • Drago Ivanović 06:03 08.december 2012.

    Referendum za zakon OPSwww.gibanje-ops.comhttp://www.gibanje-ops.comssDrago Ivanović je delil/-a povezava.ssVšeč mi je · · 2 · Pred 2 urami/-a ·ssDrago Ivanović Jaz pa sem nasrečnejši človek na svetu, da sem imel možnost spoznati tega plemenitega enkratnega domoljuba in borca za ...prikaži več resnico spoznati tudi iz druge strani, kot so ga prikazali mediji. Hvala ti LADISLAV TROHA, DA SI MI ZAUPAL IN SI ME SPREJEL ZA PRIJASTELJA, ČEPRAV SI KDAJ PA KDAJ PODVOMIL VAME, DA SO TI ME PODTAKNILI, KER SEM NEKOČ BIL ČLAN SD SE PRAVI PAHORJEVE STRANKE, A TAKOJ, KO SEM SPOZNAL, DA SD NI SOCIALNA STRANKA TEMVEČ STRANKA KAPITALA IN PRIVILEGIJEV SEM IZSTOPIL IZ NJE, KO SEM GOSPODA PAHORJA V HOTELU LEV VPRAŠAL KAKO NAJ ŠTIRIČLANSKA DRUŽINA TAKRAT ŠE Z TOLARJI PREŽIVI Z 100.000 TOLARJEV PRI TEM DA STA DVA ŠOLO OBVEZNA OTROKA. NJEGOV ODGOVOR JE BIL TAK SKOMIGNIL JE Z RAMENI IN REKEL TEŽKO. ON PA JE KASNEJE IZJAVIL, DA TEŽKO PREŽIVI Z 3000 EVRI KATASTROFA. OPS JE TO, KAR SEM SANJAL IN SEM ŽIVEL V TEM DU

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.