Slovenija /slovenija/crna-kronika
25 ogledov

Proti Celju divjal z 205 km/h

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Spenx 13:02 20.september 2011.

    Napiše se Z 205 km/h in ne S 205 km/h. Slovencelni eni.

  • NonPrimitive 22:41 23.september 2011.

    WTF, corsa povzročila nesrečo, ni mogoče, zihr je bil bmw zakamufliran v corso ... http://www.zurnal24.si/voznica-ni-prezivela-clanek-135869

  • NonPrimitive 22:28 23.september 2011.

    maš pa hud življenjski cilj :)))

  • Zlatko Nemec 20:02 20.september 2011.

    bmw je imajo statistično ljudje, ki so na cesti največji debili. to je moje in sinovo mnenje, pa sva oba dosti na cesti. imam občutek, da se pravzaprav delajo ase, češ, kaj oni so, da imajo denar, da ga kupijo. ...prikaži več meni je všeč bmw, a je predrag, verjetno ga nikoli ne bom imel, cilj pa imam, da 1x imam velik avto, recimo insignia, sedaj vozim astro. me je pa pri mojih letih nekako minilo, da bi hitro vozil, počasi, po predpisih, edino še vedno pa rad vozim na daljše proge ob dobri glasbi. in nerad sem, da se mi kam mudi

  • e213b2535978aaf6e413f72233bf2dc07a5a81a8 14:27 20.september 2011.

    Pa ja ni z BMW-jem??A ni nekje narejena raziskava,keri avtomobili so največkrat udeleženi v pyzdarija in je BMW na 1.mestu,ha,ha,ha

  • Žurnalček 21:18 21.september 2011.

    V letošnjem letu sem se z kolesom peljal 5x v Celje in nazaj in glej ga vraga niti enkrat nisem srečal policajev. Samo enkrat se je en šef peljal sam, nekam na izlet. In se potem čudite. Tam kjer se ...prikaži veče nesreče dogajajo , tam policajev ni in jih nikoli ni bilo, ker so to bolj osamljeni kraji in ni kandidatov za serijsko kasiranje , ko jim zmankka denarja za plače.Inkaj imajo od tega komse hvalijo , da so ga ujeli. Grem stavit ,da so policaji ko so ga sk+ledili bolj ogrožali varnost , kot on sam. Neš ti hitrosti 205km/h.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.