Svet
18299 ogledov

Prve posledice vojne v Ukrajini: Po osmih letih smo spet tam ...

Komentarjev 18
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar Sreten Lukić
    lluckyss 09:55 24.februar 2022.

    Ja, v EU smo si kar sami krivi...No, ne mi prebivalci, pač pa tisti, ki z nami razpolagajo..Če bi Nato upošteval obljubo, da se ne bo več širil proti ruskim mejam in če bi EU ter Ukrajina upoštevala obveze pogodbe ...prikaži več iz Minska leta 2015, glede neodvisnosti dotičnih pokrajin, itd., bi ne bilo problema ne z begunci, ne z energenti, ne z draginjo...Ampak ne ...EU 8 let buzerira Putina skupaj z ZDA in sedaj je jok in stok, ter obsojanje...Žal je EU postala žrtev ameriških interesov..

    • Avatar R_D
      R_D 10:02 24.februar 2022.

      Če, če, če.... Če pri nas ne bi bilo idiotov tvoje sorte, bi bilo življenje mnogo lepše.

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 10:41 24.februar 2022.

      Nekdo pač mora pokazati tudi na drugo plat medalje, drugače bi bilo povsod kot na NoriTv...

    • Avatar pantani
      pantani 10:51 24.februar 2022.

      Če ne bi bilo RetarDov bi bil svet lepši.

    • jakec1575 10:57 24.februar 2022.

      se vedno to ni razlog, da napades brez povoda suvereno drzavo. gre za invazijo. Kdo pa je putin, da bo sosednji samostojni drzavi grozil. To je strel v koleno za rusijo. v 10 letih bomo presli stran od nafte, od ...prikaži več plina v 15 letih. hrano bo evropa spet primorana sama proizvajati in rusija se bo lahko od revscina samo zjokala. Tudi Kitajci ne mrajao vojn. odnos z rusijo je toplo hladen. Zakaj se pa putin ne tolce s kitajsko, ki mu okupira 3 mio hektarjev rodovitne ravnice??

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 11:03 24.februar 2022.

      Jakec, če praviš, da pobijanje tvojih sonarodnjakov v tujini ni razlog za posredovanje, potem se vprašaj kaj bi naredil, če bi bil PV Slovenije in bi Orbanovi nacisti začeli pobijati porabske Slovence...Vem, da JJ ne bi ukrepal, ampak vprašam tebe. ...prikaži več. Torej kaj bi naredil v tem primeru...brez izmikanja..

    • timja 11:20 24.februar 2022.

      svetovni policaj pa bevska....pusiji ne upajo??

    • Avatar R_D
      R_D 11:30 24.februar 2022.

      Lakis si sploh prebral kaj si napisal? Svoje ste pobijali komunisti, mi nikoli. Dej mal razmisli preden stisneš 'odgovori'

    • Avatar Sreten Lukić
      lluckyss 11:34 24.februar 2022.

      Kdo ste to "mi"...?! Misliš kolaboranti, ki ste pod Hitlerjem pobijali izključno Slovence ?!

    • timja 11:36 24.februar 2022.

      rd ti veš kaj se je dogajalo v Odessi okoli leta 2014 z Rusi? naj ti osvežim fašistoidne ukrajince...pa če ne veš da so bili glavni in močno sodelovali v SS divizijah ob invaziji na Rusijo v 2.ww

    • timja 11:37 24.februar 2022.

      rd pa tvojna dvojna merila...zakaj so šipci dobili svojo državo brez referenduma v Ukrajijni pa referendum itd mora pasti

    • Avatar R_D
      R_D 11:40 24.februar 2022.

      Ajd govedo fuckis, zdaj se boš pa še nevednega delal. Goni se i pm. Le zakaj tvoj nesrečni foter ni uporabil kondoma...

    • timja 11:40 24.februar 2022.

      rd ko ne veš ozadij jih ne primerjaj z našimi....tudi meni ni jasno skoraj nič....poveličuje pa se vsrane amere, ki nam bodo na dolgi rok tržili energente po dvojni ceni in nam srali za vsak drek...sami pa največ dreka na ...prikaži več glavi...v Siriji so kradli nafto!!! pa še marsikje bi če bi šlo...iz Afganistana pa po podganje...

    • timja 11:52 24.februar 2022.

      naš prajminister pa odpovedal let za Kijev...zraven bi lahko vzel izkušenega vojščaka Jelislava krčkega...bi organizirala tiskovke...

  • Catherine_Hartnett 12:03 24.februar 2022.

    Google je plačal od 400 do 800 dolarjev za dnevno spletno delo od doma. Prvi mesec sem od Googla doma prejel 21.758 $, prejšnji mesec pa sem plačal 29.467 $ za 3-urni delovnik. To naredim ............ >>>>>>>>>> 𝑾𝒘𝒘.𝑱𝒐𝒃𝒛𝑪𝒂𝒓𝒕.𝑪𝒐𝒎

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 11:25 24.februar 2022.

    Imajo Arabci dovolj zemeljskih virov še za EU?

    • Avatar R_D
      R_D 11:30 24.februar 2022.

      V mehiko si pelji arabce.

    • Avatar Mehičanka76
      Mehičanka76 11:44 24.februar 2022.

      R_D ja, ja mi v Mehiki se bomo že znašli, na vem pa kako boste v Eu. Sedeli v mrzlih bivališčih, se vozili s kolesi in kuhali na odprtem ognju?

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.