Slovenija
17855 ogledov

Pirc Musar: "Ne bom se mu odpovedala, varnostnika bosta morala na motor!"

Komentarjev 20
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Jako 22:04 13.november 2022.

    Res si taprav antikrist!Nikakršne pravice nimaš da kogarkoli zmerjaš s fašistom.Tu se vidi tvoja kultura in tvoj nivo.

    • jozicamurn 01:48 14.november 2022.

      Javne osebe se lahko zmerja kot kdor hoče, zato pa so javne, mešati se v njihovo privatnost pa ne, razen ko gre recimo za konflikt interesov in davčne oaze, to pa ni moralno.

  • Avatar Mehičanka76
    Mehičanka76 22:04 13.november 2022.

    Meni je pa Musarjeva kar face. Če smo se prav odločili bo kmalu pokazal čas. Za 1x se mi zdi, da nam zaradi nje ne bo potrebno biti nerodno, ko bo šla v svet. Doma pa tudi ne bo brzvretenčar. ...prikaži več No, ampak kot sem rekla, počakajmo pa bomo videli.

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 22:35 13.november 2022.

      Saj nima nobenih pristojnosti!!

    • Ender3 23:46 13.november 2022.

      Mehičanka76 strinjam se 👍 in vem, da depeš drugim ne bo pošiljala.

    • robi2107 00:39 14.november 2022.

      @Omega Nekaj malega pa že. Predlaga precednika RS, pa ustavne sodnike. Zlasti slednje ni nepomembno. Predstavljaj si, da imaš v senatu večino politkomisarjev tipa Jaklič ali Šorli, ki dosledno sodita po direktivah Ljubljenega Vodje. Poleg tega je precednik moralna avtoriteta. ...prikaži več Dvomim, da bi bila NPM tiho, tako kot je bil kralj instagrama, ko nas je ablast zalivala s solzivcem.

    • Avatar omega_v6
      omega_v6 08:50 14.november 2022.

      robi2107 Seveda izbira jih poa mora potrditi DZ!!

    • robi2107 10:26 14.november 2022.

      To jaz že vem. Ampak izbira med tistim, kar predlaga precednik. In če predlaga jakliče in šorlije, v dz pa imaš na oblasti hunto, ki bo te aktiviste podprla, na koncu dobiš aktivistično US, ki bo sodilo po direktivah s Trstenjakove....

    • robi2107 10:27 14.november 2022.

      Omega Upam, da bo NPM znala poiskati manj aktivistične pravnike za US. Ne nazadnje je sama pravnica in najbrž ve, kaj je pravo in kaj politiziranje in udinjanje vladajoči hunti. Za razliko od Pahorja, ki je hohštapler in nima pojma ...prikaži več o ničemer, razen o poziranju za instagram in mlatenju prazne slame.

  • Avatar Antikrist1
    Antikrist1 21:36 13.november 2022.

    Fašist Logar pa v jok in na drevo, hehehe!

    • Soljatar 22:20 13.november 2022.

      od kdaj satanisti ne marajo fašistov?

    • Ender3 23:50 13.november 2022.

      Soljatar, sektaši ne marajo nikogar, ki meni in trdi drugače, kot njihov večni vodja. En rajh, en narod z enim firerjem je, gradil samo fašizem .

  • Kmodri 23:32 13.november 2022.

    No, sodili Jo bomo bomo po dejanjih in njenih nastopih! Lahko samo upamo, da nima kakšne pritljage in da ni komu kaj dolžna!

  • jozicamurn 01:41 14.november 2022.

    Pričakovano in po EU agendi, ki pravi: 'Mora biti več žensk na vodilnih položajih.' Že kar predvidljivo, sama bi se vprašala o legitimnosti teh glasov in škoda da je zmagala ta koruptivna nesnaga, ki govori o nekakšni morali.

  • bobubob 23:18 13.november 2022.

    La famiglia.....

  • dd 08:34 14.november 2022.

    Musarca želi Logarju enako retoriko še naprej. Ko ga je na soočenjih stalno napadala, Logar pa jo ni nikoli napadel nazaj. Najbrž bo vladala z enakim načinom. Prihajajo hudi časi.

  • Avatar omega_v6
    omega_v6 22:37 13.november 2022.

    Boleče je to,da bo dobivala plačo od nas davkoplačevalcev svoj denar pa ima v davčnih oazah in tam plačuje davke!! Edino kaj mi je bilo pomembno je to ,da se v drugi krog ni uvrstil Brglez njega pa ne maram ...prikaži več in ga ne morem videt!!

  • dragica144 23:12 13.november 2022.

    Nisem je volila in nikoli ne bo moja predsednica.

    • Ender3 23:43 13.november 2022.

      dragica144 tvoja odločitev tvoj problem, forum izjav nezadovoljnih ne potrebuje.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.