Slovenija
274 ogledov

Prvi Pahorjev protikandidat veleposlanik Milan Jazbec se predstavi

Komentarjev 29
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar praufo
    praufo 11:40 20.april 2017.

    Bog ne daj, da nas kdo napade" ... čudovit stavek, ki spada le še v severno korejo, glede na to, da nismo več v prejšnjem stoletju, se po novem napada drugače, če slučajno še ne veš al se pa norca ...prikaži več delaš, borči je pač borči, kaj mu fali, nekatere stvari preveč resno jemlješ, tako kot so tebe programirali, in tudi mene, ... ma kakšen predsednik, važen je moj tošl, budžet, preživetje, hobi, sprostitev, življenje ... no da skrajšam, posebne firme so ki znajo folk specialno nategnit da volijo "izbranega", ... po mojem je sicer ves volivni sistem fake, ampak verniki vstrajajte ... nedelja vabi

  • Avatar Dux_Ursus
    Dux_Ursus 14:13 19.april 2017.

    Volil bom kogarkoli, razen Pahorja. Pet let se je samo slikal okoli. Je morda to državniška drža? Na meji 100.000 beguncev on pa v Mozirju gnoj kida. Je to delo za predsednika? Bog ne daj, da nas kdo napade. Še ...prikaži več kot premier nam je bil bolj v napoto. Se pa bojim, da ima narod take bleferje rad. Bog se nas usmili! Amen +

  • Zmago 14:55 19.april 2017.

    Tako, tako. Rabimo bolj odločnega predsednika. Upam, da si je v Turčiji nabral kaj izkušenj, da je treba z nekaterimi s trdo roko.Pa da bo kaki zid spoval na meji, tak kot Erdogan !http://www.delo.si/svet/evropa/erdogan-dokoncal-evropski-protibegunski-zid.html

  • Papaja Popi 14:23 19.april 2017.

    Končno se je nekdo opogumil proti Barbiki.Upam, da bo zmešal štrene temu pajacu.Barbika je pač Barbika.Pri nas predsednika države sploh ne potrebujemo.Niti predsednika državnega zbora.Niti predsednika državnega sveta.Pa še marsikoga drugega ne rabimo.Vsi so sami paraziti.

  • Avatar Leon
    Leon 15:53 19.april 2017.

    Po Ivanu Krambergerju ni več pravih ljudskih kandidatov . Erdogan, Putin, Vučić, Orban,Pahor .........................kam to pelje .

  • Avatar skeptik
    skeptik 13:42 19.april 2017.

    Zbudi se in odpri oči. Pahor je populistični strahopetec. Kot predsednik vlade je potisnil glavo v pesek in nas porinil v še večjo recesijo, kot predsednik države pa špila klovna in mu dol visi za državniško držo. Skratka, bivši maneken brez hrbtenice

  • Avatar praufo
    praufo 15:09 19.april 2017.

    v nedeljo gremo na volitve, lenobno slečemo pižamo in gremo, za koga že, no zakaj le ... mogoče za jazbeca ... zakaj pa ne bi tisto nedeljo izkoristili nekaj prav zase ... je pa res da se slovenčke da zelo ...prikaži več hitro nabrisat ... in zato smo tukaj, torej uživajte v močvari in ... GREMO NA VOLITVE... nekaj najlepšega

  • Avatar praufo
    praufo 11:32 20.april 2017.

    "Bog ne daj, da nas kdo napade" ... čudovit stavek, ki spada le še v severno korejo, glede na to, da nismo več v prejšnjem stoletju, se po novem napada drugače, če slučajno še ne veš al se pa norca ...prikaži več delaš, borči je pač borči, kaj mu fali, nekatere stvari preveč resno jemlješ, tako kot so tebe programirali, in tudi mene, ... ma kakšen predsednik, važen je moj tošl, budžet, preživetje, hobi, delaj za sebe, sprostitev, življenje

  • smuc 13:12 19.april 2017.

    Vedno bom volil Pahorja, ki je edini strpen politik in skuša biti enak vsem. Povarjenci-volivci in drugi politiki ga hočejo zaradi te njegove strpnosti do vseh, na volitvah onemogočiti. Narod pa bo na volitvah pokazal ali je to res. V ...prikaži večV tujini pa nam Pahor ni delal sramote ampak smo si sramoto pridelali volivci, ki vedno volimo lopovske politike, ki nam kradejo!!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.