Slovenija
9 ogledov

Prvi protest za novo vlado

Komentarjev 39
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • mph 20:13 20.marec 2013.

    Khm ... glede česa pa protestirajo? Morda proti temu, da je Majer moral oditi? Mislim, da je nekje civilizacijska norma pustiti nekomu delati vsaj 3 mesece na miru. No, to kaže sicer, da črni fondi SDS-ja še niso prazni čeprav ...prikaži več niso spet ne tako polni, da bi kupili več protestnikov. Zdaj še samo čakamo, da začne Janša spet žugat s "spontanimi" protesti. :-))

  • tralala 13:25 20.marec 2013.

    Na prvi slikici vidim 40 ljudi, ki protestirajo proti novi vladi. Pričakujem novico na www.sds.si, da se je zbralo 2.000 ljudi, ki so zahtevali 'demokratične' spremembe, vse v stilu običajne njihove 'resnicoljubnosti'.Samo še transparent 'Brez Janše mi živeti ni' manjka :) Bolno:)

  • vili.manili 13:29 20.marec 2013.

    Poglej, poglej zombije :) Zdaj bodo pa tisti, ki so do nedavnega vse, ki so protestirali zmerjali z zombiji in komunajzlni, sami šli na cesto. S tem sicer ni nič narobe, da protestirajo sedaj, so pa navadne hinavske picke, ...prikaži več glede na to, kaj so prej govorili. Tak folk mi gre na bruhanje. Na levi in na desni!

  • siesta 13:31 20.marec 2013.

    Opa, zbrala se je nepregledna množica. Okoli 17 277 ljudi. Počakajmo še na helikoptersko sliko...

  • kovinar 13:39 20.marec 2013.

    Malo si se zmotil. Ali ne vidiš, da jih je 20.000.

  • dragec 13:40 20.marec 2013.

    Res, nimajo miru ti SdS ovci. Še orožje jim manjka.

  • tralala 13:47 20.marec 2013.

    Se opravičujem, pozabil natakniti očala. SDSovska, seveda :)

  • ljimonad 13:47 20.marec 2013.

    Spontano jih je tja pripeljala stranka ki se poslavlja od straho vladanja v Sloveniji. Samo povprašajte te "spontane" protestnike koliko so jim plačali, da se tam slikajo. Je pa žalostno da sds ne more zbrati denarja za plačilo večjega števila protestnikov.

  • ljimonad 13:49 20.marec 2013.

    ha, ha, ha, bravo twiteraši in facebookarji, res vas je velik.

  • mrki 14:16 20.marec 2013.

    seveda , sedaj bodo vsi protesti pod taktirko SDS , prej so pa bli SPONTANI !!! - jebe lud zbunjenog!

  • vili.manili 14:18 20.marec 2013.

    A ti je Janez to razložil? Sem poslušal govor in dobro vem, kaj je povedal.

  • Darko 14:20 20.marec 2013.

    ti si res en popoln genij, ki je sicer mentalno slep, ampak tudi to je dovoljeno

  • Fertel 14:23 20.marec 2013.

    Kot ima Janša vernike, jih ima tudi ljubljanski šerif. Ali je temu narodu sploh še mogoče pomagati?

  • Darko 14:24 20.marec 2013.

    KJE SO ZDAJ TAKOIMENOVANI "vseslovenski vstajniki"mafija murgeljska jih je poslala na daljši dopustrdeča revolucija pa kar traja in traja, predsednik državnega zbora pa kmetijski pospeševalec in vse ok, da dol padeš

  • dragec 14:29 20.marec 2013.

    mrki, darko, klobo in .....kaj je, ste se udeležili protesta, ali lijete solze, ali popizdavate. Res je popizdite. Spet morate čakati eno leto, da vaš ljubljeni vodja pride s pomočjo mutastega Zokija na oblast - PS. Tomaž Majer

  • vili.manili 14:40 20.marec 2013.

    BTW, Janez sploh ni Janez, ampak Ivan.

  • Darko 14:40 20.marec 2013.

    dragec, ne na nobene proste ne grem. Povem ti pa da že čutim kako tečeta mleko in med

  • dragec 14:52 20.marec 2013.

    No to je lepo, da čutiš, kako tečeta med in mleko. Veš darkec, tudi jaz govorim, da so vsi ki silijo k oblasti in oblastovanju levi - desni enako slabi ljudje. Med nami je edino razlika, da sem jaz bolj ...prikaži več liberalno usmerjen in ne k LDS u.. nikakor ne, bog pomagaj. Ampak, sprijaznimo se, ma bodo 2moji" oblastovali, spet bodo tvoji oblastovali, mi raja jih bomo nemo opazovali in molkali.

  • puys 14:59 20.marec 2013.

    Zdaj ko je Slovenija spet rdeča pa res ni treba protestirati, imamo vsega polno rit!!

  • ennanova 15:04 20.marec 2013.

    Revnost Cerkve in revščina slovenske politikeKateri slovenski politik je zmožen umiti noge papežu?http://za-misli.si/kolumne/dusan-rutar/870-revnost-cerkve-in-revscina-slovenske-politike-revnost-cerkve-in-revscina-slovenske-politike

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.