Vizita za živali /vizita-za-zivali/novice
5723 ogledov

Psi ne marajo, da jih božate po tem delu telesa

Komentarjev 3
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Snežinko 16:40 15.april 2018.

    Če bi tale "strokovnjakinja" raje kupila svojega psa ne bi kvasila neumnosti po svetu ampak na lastne oči videla, da to ni res. Vsi moji dosedanji psi so uživali, če sem jih čohal po trebuhu. Kako to vem? Ker so ...prikaži več sami prosili - pes pride do mene, se zvali na hrbet...zdaj me pa čohaj! Če neham takoj pokaže, naj nadaljujem. Samo zato, da ustrežejo lastniku? Japajade...

    • cogocogo 20:09 15.april 2018.

      ni vse za veret ,,vsak lastnik ima svoje izkusnje ,z domacimi ljubljencki ,,imalse kar nekaj razlicnih zivalc ki so mi bile res veliki prijatelji ,,celo jez zna pokazati ljubezen ,,,zivali nas velikoooo bolj razumejo kot mi njih ,,kdo je torej ...prikaži večih ,,kdo je torej tu pameten ,,vsaka zival ima svoje navade ,posebnosti tako kot mi ki mislimo da vse vemo ,,velikoooo se da nauciti od njih samo se nisi prevec CLOVEK ,,

    • Snežinko 06:59 16.april 2018.

      cogocogo --> imaš popolnoma prav! Veliko bi se lahko naučili iz vedenja in hvaležnosti živali. In ravno zato, ker, kot praviš, ima vsaka žival svoj karakter mi dvigne piščalke ko berem neko "splošno" stvar od nekoga, ki v življenju še ...prikaži več ni imel živali doma, je pa "kao" nek vrhunski strokovnjak zanje. V dotičnem primeru se točno vidi, da tale "Jill McKay" meče v isti koš pse ljubljenčke, ki so večinoma notri in pse, ki so podivjani ali zunaj na ketni (v tem primeru res velja to, kar navaja).

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.