Svet
11107 ogledov

Pustila otroka v vrelem avtu, kako je reagirala, je neverjetno

Komentarjev 7
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • bojovi 11:15 25.junij 2019.

    Resno, najprej bi morali ljudem dati psiho test, šele nato dovoliti, da imajo lahko otroka.

  • mph 10:40 25.junij 2019.

    Glede na njeno reakcijo bi jo morali njo strpat na hladno za čim dlje, otroke pa takoj socialni službi.

    • blayo 13:42 25.junij 2019.

      Ne na hladno, na vroče...

    • mph 14:18 25.junij 2019.

      Na "hladno" v smislu kot se reče v zapor. :-)

  • maresem 11:41 25.junij 2019.

    Prasici odvzet oba otroka, njo pa strpat 20 let v samico.

  • Pepe007 07:17 26.junij 2019.

    Zanimivo, da tako alarmantnih člankov ni, ko pride do nesreče na avtocesti in se ljudje kuhajo več ur v avtomobilih. Če izstopijo, potem so članki, kako so malomarni in izzivajo nesrečo. Od kod taka dvojna merila? Beremo, da spuščena okna ...prikaži več ne pomagajo, vsa vozila (delujočih) klim nimajo. Ko se mi je pred 20-imi leti zgodilo, da sem obstal pred nesrečo z dojenčkom, sem že imel plan, da bom pustil avto in z otrokom odšel peš na izvoz, od tam pa taksi. Ampak so nas v eni uri obrnili. Redko danes.

    • oneh 07:50 26.junij 2019.

      Tudi, če imaš delujočo klimo ti čez čas, ko stojiš na mestu s prižgano klimo avto enostavno zakuha in vse skupaj preneha delovati. Doživel pri 40+°C v senci.

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.