Svet
58 ogledov

Putin deli brezplačno zemljo

Komentarjev 6
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Ferluci 13:57 07.februar 2017.

    In tudi vzame..recimo Krim!

  • principiumnovum 20:43 07.februar 2017.

    Prebivalci Krima so imeli referendum, kot smo ga imeli mi. Tudi mi smo na referendumu glasovali za odcepitev, kot so to izglasovali Krimčani. Tako kot smo mi na referendumu potrdili zvezo z EU, tako so Krimčani izglasovali priključitev k Rusiji. ...prikaži več Zakaj za Ruse ne bi veljala ista pravila kot veljajo za vse ostale narod po svetu - pravica do samoodločbe? Zakaj pa ravno Rusi ne bi smeli zahtevati neodvisnosti od Ukrajine, če pa Albanci na Kosovu to lahko od Srbov? Od kje ti takšna logika? Glej manj ameriških in britanskih Fake news novic, pa ne boš tako ozkogleden.

  • Xerxes 21:48 07.februar 2017.

    Kdor nima povsem spranih možganov, bo pač lahko razumel. da so ruskemu prededniku ruski interesi pomembnejši od ameriških. Za državljane Ruske Federacije je predsednik, ki zvišuje plače, ureja pokojnine in skrbi za njih. Morda manj demokracije, a zato več osebne ...prikaži več dobrobiti in lažjega življenja. Če ni tako ravnali naši politiki, nas ne bi prehitela vzhodna Evropa, kjer smo zdaj mi revni bratranci, Čehi, Slovaki in Poljaki pa partnerji, ki se jih upošteva.

  • LukaMB 02:06 08.februar 2017.

    Ferluci je Poroshenkov plačani ustaš, živeč pri nas. Zato pa je takega mnenja kot je, ker MSM mediji vplivajo na njegovo pamet in zato je rusofobičen ter podpira svoje fašiste teroriste kjerkoli so.

  • Avatar praufo
    praufo 11:37 08.februar 2017.

    placa - prostora neomejeno, lahko ga obdeluješ al pa se zarašča in ko se zarašča, je dobro kaj posekat ...to nikakor ni politični marketing, ampak čista logika, ... komunizen je naredil dovolj škode, ne vem čemu, razen, da je folk ustrahoval ...

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.