Svet
6811 ogledov

Putin: Dokler sem jaz na oblasti, ne!

Komentarjev 5
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Avatar TruthWillPrevail
    TruthWillPrevail 02:19 14.februar 2020.

    67-letni Putin je kot kot predsednik ali premier na oblasti že dve desetletji, trenutni mandat se mu izteče leta 2014. Trenutni mandat mu poteče 6 let nazaj. :D Drgač ma pa čisto prav. Promoviranje lgbtja je katastrofa. Kaj koga briga ...prikaži večga s kom kdo seksa. Ampak lgbt bi to 3 letnike učil, tako kot v Kanadi in še kje. Sprevrženi pedofili!!!! Aja pedofilija je po novem spolna usmerjenost, ki se je kao ne sme preganjat. PFUJ!!!

  • sam50 09:15 14.februar 2020.

    In temu se reče predsednik z veliko začetnico-ne kot pri nas,ko predsednik pomeni le lutko v rokah ozadja.....

  • Janez 15:26 14.februar 2020.

    Bravo Putin, tako se dela, reklamira se naravne heteroseksualne odnose. Pri nas pa določene spletne strani vključno z Žurnalom reklamirajo LGBT odnose kot nekaj normalnega in naravnega in s tem celo skušajo prodreti v vrtce in šole (revija PIL npr.). ...prikaži več Otroci so plod heteroseksualnega odnosa ne pa odnosa med dvema gejema, ali lezbijkama. Na tej spletni strani sem zasledil, da cerkev pravi, da je pedofilija manjše zlo kakor splav. A ni to sprevrženo in ogabno.

  • kapibara1 19:29 13.februar 2020.

    Bravo Putin ! Če istospolna vedera, ali pa muci ki ližeta skodelico mleka, NE prestaneta testa z Novočokom.. nema nišat..!!

    • kapibara1 07:00 15.februar 2020.

      Seveda ta test ni mišljen dobesedno ! Samo, ker ko je bilo kako sranje na Svetu, kuj okrivijo Ruse in Novičok.. pa če je res al pa če je podtaknjen..

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.