Svet
3754 ogledov

Putin: Odprt sem za dialog

Komentarjev 17
Popularni
  • Popularni
  • Najstarejši
  • Najnovejši
Pokaži odgovore
  • Petra_56 08:00 12.oktober 2022.

    Spet zavajanje zahodnih medijev.. čas pogajanj je minil in Rusi se ne rabijo več pogajati, ker imajo vse adute v svojih rokah. Zima prihaja, EU bo zmrzovala, evropsko gospodarstvo bo na kolenih in tudi Ukrajinci bodo čez zimo zmrzovali. Zakaj ...prikaži več bi se Rusi pogajali s poraženci?

    • Jernej65 23:04 12.oktober 2022.

      Putko Nemce že na kolenih prosi, da bi še vzeli od njega mal plina. Nemci pravijo ne. Zmrzovati, še ne pomeni zmrzniti. Bo pa zmrznila ruska vojska, ko bodo ukrajinci presekali oskrbovalne poti, spomladi jih bodo pa naterali v beg, ...prikaži več kar še bo od njih ostalo.

    • Avatar pantani
      pantani 07:47 13.oktober 2022.

      Ti si bolan!!!

    • Jernej65 13:58 13.oktober 2022.

      Kako si vedel. Res sem dobil neke izpuščaje po telesu. Ko sem obiskal zdravnika mi je napisal sledeče: Diagnoza: Alergija na Rusofilsko golazen. Gre za tujerodno vrsto, ki ima zaradi primitivnih možganov zelo omejeno zmožnost razmišljanja. Vrsta slepo sledi Putinovim ...prikaži več lažem in se skriva po kleteh zaradi strahopetnosti. Vrsta se ne upa pojavljati v javnosti, zato jo je zelo težko uničiti.

    • Avatar pantani
      pantani 19:47 13.oktober 2022.

      Bedak!!!

    • Jernej65 22:41 13.oktober 2022.

      Naj pomislim. Po dolgi analizi sem ugotovil, da si mi to že vsaj desetkrat napisal. Bi se kar strinjal z mojim doktorjem, ki je napisal, da imate Rusofili zaradi primitivnih možganov zelo omejeno možnost razmišljanja.

  • Naklonsky 09:05 12.oktober 2022.

    S teroristi se ne pogaja. Samo šus v glavo in konec!

    • janči 17:14 12.oktober 2022.

      Še prej je potrebno Zelenskemu in kar nekaj drugim "pravičnikom" dati šus v glavo, ker so večji teroristi kot Putin.

    • Naklonsky 17:40 12.oktober 2022.

      In jančiju tudi…

    • janči 17:48 12.oktober 2022.

      Komentar dostojen svojega avtorja.

    • Naklonsky 14:11 13.oktober 2022.

      Janči - tisti, ki podpira terorizem je terorist! Za teroriste pa kot vemo, ne sme biti usmiljenja!

    • janči 15:27 13.oktober 2022.

      Zelenski je večji terorist od Putina, torej velja enako tudi zate.

  • Jernej65 07:05 12.oktober 2022.

    Z njim se noben ne bo več pogajal. Z teroristom in morilcem, se ne da pogajati. Njegov dialog je samo terorizem, morija in prilaščanje tujega ozemlja.

  • ico8 12:18 12.oktober 2022.

    Putka, perje frci, voda ze vreje in "bulja radi"! Ko vidim to, je kot da bi dobil regres!

    • janči 17:12 12.oktober 2022.

      Ja, boš dobil takšen regres, da boš pečen in kuhan.

  • Kmodri 22:59 11.oktober 2022.

    Carju Blaznemu se ne sme za nobeno ceno popuščati. Ker se bo ponovila zgodovina, ko je angleški premier Chamberlain v zameno za mir prepustil Češke Sudete, Hitler pa je zasedel celo Češko! Še zlasti, ker je Car Blazni KGBBevec in ...prikaži več se je njegova beseda izkazala za nič vredna! Njegov cilj je vzpostaviti Sovjetski imperij in in imperij Petra Velikega!

  • Komentirajte

    Za oddajo komentarja se morate registrirati. Nimate uporabniškega računa? Registracija je hitra in enostavna, registrirajte se in vključite v debato.